آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 57795
تاریخ انتشار : 1 شهریور 1393 12:48
تعداد بازدید : 1335

سرویس‌های جانبی شبکه اجتماعی توییترکه شما را قدرتمند می سازد

مدیریت حرفه ای توییتر

بر این باورم که اینترنت ارتباطات را گسترش داده و روابط شبکه های اجتماعی در گذر زمان بزرگ تر، مهم تر و قدرتمندتر شده اند. این مساله باعث شده در ارتباطات امروز شاخه های تازه ای به وجود بیاید که نه تنها از اهمیت برخوردار هستند بلکه تحلیل آنها کمک می کند تا جامعه امروز را بیشتر بشناسیم. از جمله این شاخه های جدید برقراری ارتباط کاربران شبکه های اجتماعی با هشتگ، لایک، فیو، بازنشر و غیره است. امروز برای کاربران شبکه های اجتماعی مهم است چه کسانی محتوای تولیدی آنها را در این شبکه ها دنبال می کنند، چه کسانی محتوای تولیدی برایشان ارزش نداشته و دیگر دنبال کننده آنها نیستند یا UnFolow کرده اند، چه کسانی دغدغه مشترکی با آنها دارند و هشتگ روز یا به قولی مساله روز دنیا چیست. در کنار شبکه های اجتماعی، خدمات زیادی به وجود آمده که برای حرفه ای تر بودن کاربران در شبکه های اجتماعی طراحی شده است. خدمات آنلاینی که استفاده از آنها به هوشمند و حرفه ای شدن فعالیت شما در شبکه های اجتماعی کمک می کند. توییتر، یکی از شبکه های اجتماعی پرطرفداری است که اتفاقا خدمات آنلاین جانبی بسیاری برای کاربرانش در فضای مجازی وجود دارد.


شبنم کهن چی
 مدیریت هوشمند
www.manageflitter.com
اگر از آن دسته کاربرانی هستید که دارای چند نام کاربری در توییتر هستید، این سایت برای مدیریت نام های کاربری مختلف تان به شما کمک می کند. می توانید از همین سایت توییت خود را ارسال کنید.
با استفاده از خدمات این سایت می توانید علاوه بر مدیریت نام های کاربری خود در توییتر از فیلترهای مختلفی برای مرور توییت ها بهره ببرید. می توانید پیگیری کنید چه کسانی توییت های شما را دنبال می کنند و کدام دوست توییتری تان که  شما دنبال می کنیدش، دنبال کننده شما نیست.
تهیه نمودار گرافیکی از فعالیت شما در توییتر، پیدا کردن زمان پیک توییتر که مناسب ترین زمان برای توییت کردن و دیده شدن توییت شماست از دیگر خدمات این سایت است. همچنین شما می توانید توییت های خود را بنویسید و با انجام تنظیمات لازم در زمان مناسب آنها را منتشر کنید.
این سایت که بیش از دو میلیون و 500 هزار کاربر از خدماتش استفاده می کند لیستی از کاربرانی که دارای حساب های جعلی در توییتر هستند و به عنوان Spam توییت می کنند در اختیار شما قرار می دهد تا بهتر توییتری ها را بشناسید.
همچنین لیست جداگانه ای از افرادی که دنبال می کنید بر اساس تعداد Followerها و Followingها تهیه می کند؛ افرادی که بیش از فالورهایشان، فالوینگ دارند و برعکس.
شما می توانید با استفاده از این سایت، فعال ترین کاربرانی که فالو کردید را پیدا کنید؛ افرادی که بیش از 5 توییت در روز ارسال می کنند. همچنین غیر فعال ترین کسانی که در تایم لاین دارید را بیابید؛ کسانی که یک توییت در روز ارسال می کنند.
 یا کسانی که در لیست شما هستند و افراد با نفوذی در توییتر شناخته می شوند را شناسایی کنید.
با توجه به امکان جدیدی که توییتر به سرویسش اضافه کرده؛ Mute، اگر فراموش کردید کدام یک از دوستان خود را Mute کردید می توانید در این سایت لیستی از دوستانی که Mute شده اند را ببینید.یکی دیگر از ویژگی های این سایت امکان توییتر کردن با اکانت های مختلف توییتر، فیس بوک و لینکدین است.

 داستان هشتگ ها
www.seen.co
اگر از جمله کسانی هستید که تمایل دارید آمار هشتگ های داغ تایم لاین خود را در مقاطع حساس به دست بیاورید این سایت به شما کمک زیادی می کند. می توانید هشتگ مورد نظر خود را در این سایت جستجو کنید و منتظر بمانید تا نتیجه را ببینید.
می توانید به همه توییت هایی که با هشتگ مورد نظرتان منتشر شده دسترسی پیدا کنید و اگر دوست دارید آن هشتگ را دایم بررسی کنید، باید آن را ذخیره کنید تا به راحتی در دسترستان باشد. نتیجه جستجوی خود را نیز می توانید بر اساس ویدیوها، عکس ها و توییت ها تفکیک کنید یا همه را با هم در یک صفحه ببینید.

 تایم لاین های اختصاصی
www.keyhole.co
در این سایت می توانید علاوه بر ساختن اتاق خبر برای خودتان، یک تایم لاین اختصاصی داشته باشید. به این صورت که با جستجوی یک کلمه به اطلاعات کاملی در یک بازه زمانی مشخص که قابل تغییر هم هست دسترسی پیدا می کنید. این مقطع زمانی به صورت پیش فرض یک هفته است. شما می توانید بفهمید طی یک هفته چند کاربر توییتر در مورد این کلمه مورد نظرتان هشتگ منتشر کرده اند یا چند توییت درباره اش کرده اند.
همچنین یک نمودار گرافیکی در اختیارتان قرار می گیرد که قابل ذخیره و انتشار است.
این نمودارها نشان می دهد کلمه شما در چند توییت استفاده شده، در چند ریتوییت ها و در چند ریپلای به کار برده شده است. حتی یک نقشه جغرافیایی از پراکندگی توییت های مرتبط با کلمه شما در کشورهای مختلف دنیا در دسترستان قرار می گیرد.
اطلاعات دقیق تری نیز در اختیارتان قرار می گیرد؛ مثلا متوجه می شوید چند درصد کاربران توییتر که از این کلمه استفاده کرده اند زن و چند درصد مرد هستند یا دسترسی آنها از چه طریقی به توییتر امکان پذیر شده است؛ دسکتاپ و وب، اندروید، آیفون، آیپد و غیره.
استفاده از این سایت برای به دست آوردن اطلاعات دقیق و سریع به هشنگ های داغ روز برای رسانه ها و کاربران علاقه مند به پیگیری مسایل شبکه های اجتماعی به خصوص توییتر توصیه می شود. علاوه بر توییتر از این سایت می توانید برای کسب اطلاعات مورد نیازتان در اینستاگرام و فیس بوک نیز استفاده کنید.

 پخش زنده
www.twilert.com
این سایت امکان استفاده رایگان 30 روزه از خدماتش را به شما می دهد. با جستجوی کلمه مورد نظرتان می توانید بفهمید روزانه حدود چند توییت درباره آنچه مد نظرتان است توییت می شود. همچنین به یک تایم لاین زنده دسترسی خواهید داشت؛ هر توییتی با کلمه مورد جستجو که ارسال شود به شما نشان داده می شود.
می توانید فیلترهای مختلفی از جمله کاربر مورد نظر، مکان مورد نظر یا دیگر فیلترها را در تایم لاین خود اعمال کنید.
  این سایت می تواند اطلاعات مورد نیاز شما را درباره کلمه مورد نظرتان به صورت روزانه، هفتگی یا ساعتی به ایمیل شما ارسال کند. بنابراین دیگر نیازی نیست دایم این سایت را باز نگه دارید و رصد کنید.

 برترین های شما
www.mytoptweet.com
اگر بخواهید بدانید از بین توییت هایی که ارسال کرده اید کدام توییت، بیشتر از همه بازنشر شده یا مورد توجه قرار گرفته و فیو شده، به عبارتی تاپ ترین توییت شما کدام توییت است، می توانید طی چند ثانیه با استفاده از این سایت ده توییت برتر خود را پیدا کنید.

 شناسایی کاربران
www.crowdriff.com/riffle
این سایت از شما می خواهد که یک افزونه را روی مرورگر کروم خود نصب کنید.
این افزونه با استفاده از حساب کاربری توییتر و دسترسی به اطلاعات توییتر به شما اطلاعاتی در مورد کاربران توییتر می دهد که می تواند به شناخت شما از آنها کمک کند. مثلا می توانید بفهمید برترین توییت های وی چه توییت هایی بوده است، از چه هشتگ هایی بیشتر استفاده کرده و با کدام کاربران توییتر بیشتر تعامل داشته یا لینک هایی که از سوی وی به توییتر اراسل شده از سوی کدام سایت ها بوده است.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :