آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 57792
تاریخ انتشار : 1 شهریور 1393 12:40
تعداد بازدید : 1141

برگزاری نخستین نمایشگاه شهروند الکترونیکی در اراک

نخستین نمایشگاه شهروند الکترونیکی با عنوان «آی تک» در محل نمایشگاه های بین المللی شهر اراک برگزار می شود.
فناوران- ابوذر محمدی، دبیر برگزاری نمایشگاه آی تک  گفت: این نمایشگاه 21 تا 25 مهرماه در اراک برگزار می شود و شرکت های مخابراتی، اینترنتی و ارایه کننده اتوماسیون اداری در این نمایشگاه حضور خواهند داشت.
وی افزود: این نمایشگاه قرار بود در شهر یزد یا کیش برگزار شود که به دلیل پر بودن تقویم نمایشگاهی و گرم بودن هوا در کیش در شهر اراک برگزار خواهد شد.

 دهمین نمایشگاه الکامپ ارومیه آبان برگزار می شود
 دهمین نمایشگاه تخصصی کامپیوتر، برق، الکترونیک، صنایع مخابراتی و ماشین های اداری و اتوماسیون صنعتی ارومیه 20 تا 23 آبان ماه برگزار می شود. 
فناوران- این نمایشگاه در پارک جنگلی محل دایمی نمایشگاه های بین المللی آذربایجان غربی برگزار می شود.
علاقه مندان به شرکت در نمایشگاه الکامپ ارومیه می توانند برای رزرو غرفه و ثبت نام به دبیرخانه سازمان نظام صنفی رایانه ای استان آذربایجان غربی مراجعه کنند.

 صنفی های یزد با «ستاد» آشنا شدند
 جلسه توجیهی آشنایی و نحوه کار با سامانه تدارکات الکترونیکی دولت به میزبانی اتحادیه صنف رایانه یزد برگزار شد.
 فناوران- این جلسه روز سه شنبه 28 مرداد در محل سالن اجتماعات پارک اقبال با حضور نمایندگان وزارت صنعت، معدن و تجارت برگزار شد.
 با توجه به اینکه انجام هرگونه معاملات با دستگاه های دولتی تنها از سامانه تدارکات الکترونیکی دولت امکان پذیر خواهد بود، جلسه توجیهی آشنایی و نحوه کار با این سامانه برای اعضای صنف فناوری اطلاعات از اهمیت زیادی برخوردار است.

 اعضای نصر اصفهان هم اندیشی کردند
جلسه هم اندیشی اعضای سازمان نظام صنفی رایانه ای اصفهان 29 مرداد در محل این سازمان برگزار شد. 
فناوران- با توجه به درخواست برخی اعضای نصر اصفهان، جلسه هم اندیشی درخصوص امور مربوط به مالیات و بیمه، میثاق نامه صیانت از سرمایه نیروی انسانی، چهارمین دوره انتخابات هیات مدیره سازمان  و نمایشگاه Autocom2014 توسط کمیسیون روابط عمومی برگزار شد.

 برگزاری سیزدهمین نمایشگاه کامپیوتر شیراز
سیزدهمین نمایشگاه بین المللی کامپیوتر، مخابرات، الکترونیک و ارتباطات با حضور 86 شرکت و در فضایی معادل پنج هزار مترمربع در شیراز، برگزار شد.
فناوران- در این نمایشگاه شرکت هایی از استان فارس، اصفهان، تهران، البرز،آذربایجان شرقی، بوشهر، یزد و خراسان رضوی حضور داشتند و برای  نخستین بار در کشور پلیس فتا با هدف آگاهی بخشی عمومی در جهت کاهش جرایم یارانه ای و بانک ها جدیدترین خدمات بانکداری نوین را به علاقه مندان عرضه کرد.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :