آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 57790
تاریخ انتشار : 1 شهریور 1393 12:35
تعداد بازدید : 669

فراخوان برای ثبت نام نامزدهای انتخابات هیات مدیره نصر تهران

با توجه به برگزاری انتخابات هیات مدیره و بازرس در مجمع سازمان نظام صنفی رایانه ای استان تهران، چنانچه نماینده ای از شرکت، فروشگاه و مشاور تمایل به کاندیدا شدن در هیات مدیره یا بازرس را دارد، از امروز به مدت 10 روز فرصت دارد فرم اعلام کاندیداتوری را از وب سایت سازمان دریافت، تکمیل و ارایه کند.

فناوران- براساس مصوبه شورای مرکزی سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور، نحوه محاسبه حق رای اعضا به شرح جدول محاسبه تعداد آرا (مندرج در پورتال سازمان) است. از این رو به منظور حفظ حقوق اعضا تقاضا می شود نسبت به پرداخت حق عضویت سال های 91،92 و93 حداکثر تا 31 شهریورماه امسال اقدام و رسید آن را به دبیرخانه سازمان ارسال شود.
همچنین متقاضیان کاندیداتوری هیات مدیره و بازرس می بایست فرم اعلام کاندیداتوری را از وب سایت سازمان دریافت و پس از تکمیل آن، در زمان فوق به دبیرخانه سازمان ارایه کنند و همزمان معرفی نامه های اخذ گواهی عدم اعتیاد و سوپیشینه را دریافت کنند.
این گزارش می افزاید: با توجه به اساسنامه سازمان نظام صنفی رایانه ای، کاندیداها باید فرم استشهادیه را به امضای 5درصد اعضای سازمان برسانند. به همین منظور تعداد امضاهای موردنیاز هر یک از شاخه ها به شرح جدول است.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :