آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 57788
تاریخ انتشار : 1 شهریور 1393 12:31
تعداد بازدید : 831

برای شرکت در انتخابات هیات مدیره نصر تهران

«تبسم» به میدان آمد

درحالی که ثبت نام کاندیداهای انتخابات هیات مدیره چهارم نظام صنفی رایانه ای استان تهران تازه آغاز شده، شنیده ها از شکل گیری اولین ائتلاف برای حضور در این رقابت ها دارد.

فناوران- هسته اصلی نخستین ائتلاف برای شرکت در انتخابات نظام صنفی رایانه ای استان تهران را ناصرعلی سعادت، مدیرعامل شرکت ندارایانه و عضو هیات مدیره اول سازمان و باقر بحری تبریزی، رییس هیات مدیره گروه شرکت های آتنا شکل داده اند.
البته این ائتلاف هنوز کامل شکل نگرفته اما شیوه انتخاب اعضا، حاکی از تلاش این گروه برای استفاده از نیروهایی دارد که در انتخابات قبلی در گروه های مختلف و غیرهم نظر بودند. به این ترتیب باقر بحری که در انتخابات قبلی آشکارا حامی گروه موسوم به اتحاد 15 بود، در این گروه جدید در کنار علیرضا پورنقشبند و بهناز آریا، هر دو از گروه موسوم به پیشنهاد 20 قرار گرفته است. در این میان، ناصرعلی سعادت که در انتخابات دور سوم، هرگز تمایلات گروهی اش را رسانه ای نکرد، یکی از  امیدهای ریاست سازمان نصر تهران است.آنچنان که پیداست، این ائتلاف انتخاباتی هنوز به صورت کامل شکل نگرفته و با تکمیل و بررسی ترکیب اعضا می توان به سمت و سو و برنامه های آنان بیشتر پی برد. ولی تا همین جا هم علاوه بر ترکیب 4 نفره، نام این ائتلاف هم جالب توجه است. شنیده ها حاکی است که اعضا، نام «تبسم» را برای گروه خود برگزیده اند که سرواژه توسعه صنفی، برناپروری، ساماندهی کسب و کار و مشارکت صنفی است.انتظار می رود که در روزهای آینده ائتلاف های انتخاباتی دیگری نیز شکل بگیرد.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :