آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 57769
تاریخ انتشار : 1 شهریور 1393 11:34
تعداد بازدید : 990

ثبت نام نخستین نمایشگاه امنیت سایبری ایران آغاز شد

کمیسیون افتای سازمان نظام صنفی رایانه ای تهران از شرکت های فعال حوزه امنیت اطلاعات که برای حضور در نمایشگاه امنیت سایبری ایران (ICSEC) دعوت کرد تا در این نمایشگاه شرکت کنند.


روابط عمومی نصر تهران- محمد ثروتی، مدیراجرایی اولین نمایشگاه امنیت سایبری ایران گفت: در این نمایشگاه تخصصی که قرار است از5ام تا8ام مهرماه جاری در سالن حجاب تهران برگزار شود، شرکت های فعال حوزه امنیت فضای تبادل اطلاعات(افتا)، دستاوردها و خدمات خود را معرفی خواهند کرد.به گفته وی، فرایند ثبت نام برای حضور در این نمایشگاه از روز دوشنبه سوم شهریور ماه آغاز می شود.
ثروتی در خصوص اهداف برگزاری این نمایشگاه گفت:کمیسیون افتا با توجه به نیاز مبرم فضای کسب و کار در حوزه امنیت فضای تولید و تبادل اطلاعات اقدام به برگزاری اولین نمایشگاه تخصصی امنیت سایبری ایران کرده است.
به گفته ثروتی، این نمایشگاه به عنوان اولین نمایشگاه تخصصی امنیت فضای مجازی، فرصت منحصر بفردی را برای حضور شرکت های عضو سازمان و فعال در حوزه افتا فراهم کرده و به بازدیدکنندگان این امکان را می دهد که اولین بار شرکت های خصوصی متخصص در حوزه امنیت اطلاعات را یکجا و در زیر چتر سازمان نظام صنفی رایانه ای تهران ملاقات کنند تا از این طریق با توانمندی ها، محصولات و خدمات امنیت اطلاعات آشنا شوند.
او در توضیح محورهای برگزاری اولین نمایشگاه امنیت سایبری ایران گفت: محورهای اصلی این نمایشگاه تخصصی شامل محصولات امنیتی شامل محصولات داخلی و خارجی، خدمات و سرویس های امنیت اطلاعات و آموزش و آگاهی رسانی در حوزه امنیت اطلاعات می شود.
ثروتی همچنین در خصوص برگزاری کارگاه های آموزشی و تخصصی افتا در این نمایشگاه گفت: قرار است طی چهار روز برگزاری نمایشگاه، کارگاه های آموزشی مختلف هم برای مخاطبان و فعالان حوزه امنیت اطلاعات و هم شرکت های حاضر در نمایشگاه برگزار شود. مدیراجرایی این نمایشگاه درخصوص برگزاری کارگاه های آموزشی ویژه معرفی محصولات و خدمات در نمایشگاه نیز گفت: علاوه بر کارگاه های آموزش تخصصی مباحث حوزه افتا، شرکت های حاضر درنمایشگاه می توانند با ثبت نام در بخش کارگاه های معرفی محصول، خدمات و محصولات تخصصی خود در حوزه امنیت اطلاعات را معرفی کنند. علاقه مندان برای ثبت نام در این نمایشگاه و کارگاه های تخصصی می توانند به وب سایت WWW.ICSEC.IR  مراجعه کنند.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :