آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 57635
تاریخ انتشار : 28 مرداد 1393 12:15
تعداد بازدید : 716

ابزار موبایلی سامسونگ برای کاهش وزن

سامسونگ با طراحی و نصب نرم افزار S Health روی گوشی گلکسی S5، امکان کنترل میزان ضربان قلب در حین تمرینات ورزشی را به عنوان مهم ترین روش برای کاهش وزن و چربی سوزی قرار داده است.
فناوران- این برنامه امکان کنترل میزان ضربان قلب را به عنوان یکی از عوامل تعیین کننده در سلامت قلب و معیاری برای سنجش آمادگی جسمانی روی گوشی گلکسی S5 قرار گرفته است.
 S Health  با دست بند و تبلت گلکسی Tab S سازگاراست و با هدف تقویت فرهنگ توجه به سلامت و تناسب اندام برای ورزشکاران و کسانی که مایل هستند وزن کم کنند، طراحی شده است.
این نرم افزار به ورزشکاران کمک می کند از میزان مصرف کالری و فعالیت بدنی شان طی زندگی روزمره نیز آگاه شوند. تعداد گام هایی که برای بالا و پایین رفتن از پله ها یا عبور از خیابان و خرید کردن بر می دارند، و میزان کالری که در روز مصرف می کنند توسط این نرم افزار ثبت و بررسی می شود. استفاده از این برنامه به اندازه GPS، باتری مصرف نمی کند و برای استفاده روزانه مناسب است.یکی دیگر از قابلیت های جالب S Health برای کسانی که می خواهند وزن کم کنند، سیستم ردیاب مواد غذایی (FoodTracker) است. کاربران این نرم افزار با درج انواع غذاهایی که طی روز مصرف می کنند از میزان کالری دریافتی و مقدار کالری که طی روز مصرف کرده اند مطلع می شوند.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :