آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 57623
تاریخ انتشار : 28 مرداد 1393 11:47
تعداد بازدید : 686

به رغم درجا زدن شاخص بورس رخ داد

افزایش بهای سهام مخابرات و همراه اول

سهام شرکت های مخابرات ایران و ارتباطات سیار ایران دیروز در بازار بورس به رغم درجا زدن چند روزه شاخص ها با افزایش قیمتی مواجه شدند.
سینا – بر اساس این گزارش بهای هر سهم شرکت مخابرات ایران دیروز با دو ریال افزایش قیمت و ۰/۰۸ درصد تغییر مثبت به ۲۵۷۰ ریال رسید.
معاملات سهام این شرکت با قیمت ۲۵۵۹ ریال آغاز و با قیمت ۲۵۷۰ ریال پایان یافت و بالاترین قیمت ۲۶۰۴ ریال و پایین ترین قیمت ۲۵۳۴ ریال را ثبت کرد.
حجم معاملات سهام مخابرات نیز روز گذشته به دو میلیون و ۶۴۰ هزار و ۲۲۷ سهم به ارزش شش میلیارد و ۸۰۳ میلیون و ۵۰۸ هزار و ۱۲۹ ریال با ۳۵۰ معامله رسید.
نماد اخابر نیز ۲/۰۱ واحد تاثیر مثبت روی شاخص بورس داشت و ارزش بازار آن به ۱۱۷ میلیون و ۸۹۵ هزار و ۲۹۵ میلیون ریال رسید.
از سوی دیگر، بهای هر سهم شرکت ارتباطات سیار ایران با ۹ ریال افزایش قیمت و ۰/۰۳ درصد تغییر مثبت به ۳۲ هزار و ۹۴ ریال رسید.
معاملات سهام همراه اول هم با قیمت ۳۲ هزار و ۳۵۰ ریال آغاز و با قیمت ۳۲ هزار و ۹۴ ریال پایان یافت و بالاترین قیمت ۳۲ هزار و ۳۵۰ ریال و پایین ترین قیمت ۳۱ هزار و ۷۲۰ ریال را ثبت کرد.
حجم معاملات سهام این شرکت نیز به ۵۱۰ هزار و ۴۹۱ سهم به ارزش ۱۶ میلیارد و ۳۹۳ میلیون و ۶۵ هزار و ۷۲۲ ریال با ۱۶۹ معامله رسید.
بر اساس این گزارش نماد همراه ۰/۷۹ واحد تاثیر مثبت روی شاخص بورس داشت و ارزش بازار آن به ۱۲۸ میلیون و ۳۷۶ هزار میلیون ریال رسید.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :