fanavaran
آخرین اخبار
   
  کد خبر : 57623
  تاریخ انتشار : 28 مرداد 1393 11:47
  تعداد بازدید : 670

  به رغم درجا زدن شاخص بورس رخ داد

  افزایش بهای سهام مخابرات و همراه اول

  سهام شرکت های مخابرات ایران و ارتباطات سیار ایران دیروز در بازار بورس به رغم درجا زدن چند روزه شاخص ها با افزایش قیمتی مواجه شدند.

  سینا – بر اساس این گزارش بهای هر سهم شرکت مخابرات ایران دیروز با دو ریال افزایش قیمت و ۰/۰۸ درصد تغییر مثبت به ۲۵۷۰ ریال رسید.
  معاملات سهام این شرکت با قیمت ۲۵۵۹ ریال آغاز و با قیمت ۲۵۷۰ ریال پایان یافت و بالاترین قیمت ۲۶۰۴ ریال و پایین ترین قیمت ۲۵۳۴ ریال را ثبت کرد.
  حجم معاملات سهام مخابرات نیز روز گذشته به دو میلیون و ۶۴۰ هزار و ۲۲۷ سهم به ارزش شش میلیارد و ۸۰۳ میلیون و ۵۰۸ هزار و ۱۲۹ ریال با ۳۵۰ معامله رسید.
  نماد اخابر نیز ۲/۰۱ واحد تاثیر مثبت روی شاخص بورس داشت و ارزش بازار آن به ۱۱۷ میلیون و ۸۹۵ هزار و ۲۹۵ میلیون ریال رسید.
  از سوی دیگر، بهای هر سهم شرکت ارتباطات سیار ایران با ۹ ریال افزایش قیمت و ۰/۰۳ درصد تغییر مثبت به ۳۲ هزار و ۹۴ ریال رسید.
  معاملات سهام همراه اول هم با قیمت ۳۲ هزار و ۳۵۰ ریال آغاز و با قیمت ۳۲ هزار و ۹۴ ریال پایان یافت و بالاترین قیمت ۳۲ هزار و ۳۵۰ ریال و پایین ترین قیمت ۳۱ هزار و ۷۲۰ ریال را ثبت کرد.
  حجم معاملات سهام این شرکت نیز به ۵۱۰ هزار و ۴۹۱ سهم به ارزش ۱۶ میلیارد و ۳۹۳ میلیون و ۶۵ هزار و ۷۲۲ ریال با ۱۶۹ معامله رسید.
  بر اساس این گزارش نماد همراه ۰/۷۹ واحد تاثیر مثبت روی شاخص بورس داشت و ارزش بازار آن به ۱۲۸ میلیون و ۳۷۶ هزار میلیون ریال رسید.


  نظر شما  نمایش غیر عمومی
  تصویر امنیتی :