آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 55986
تاریخ انتشار : 29 تیر 1393 12:14
تعداد بازدید : 1061

استارتاپ ها

چند سال است رشد استارتاپ در ایران به طور چشمگیری افزایش پیدا کرده. برخی از استارتاپ ها به دلایل مختلفی موفق نمی شوند، یکی از این دلایل کمبود منابع آموزشی و راهکاری هایی است که از آنها برای بهبود و تغییر وضعیت استارتاپ شکست خورده استفاده نشده است. این پرونده به منابع رایگانی که هدف شان کمک کردن به استارتاپ های نوپاست اختصاص دارد. با استفاده از این منابع می توانیم روند رشد استارتاپ ها را برای بهتر شدن تغییر دهیم.


محمدرضا حیدری
 برنده  (baarande.com)
هدف برنده، انتشار مقالات آموزشی در حوزه وب و طراحی رابط کاربری و اصول تجربه کاربری است. برنده به تیم های استارتاپ های نوپا و علاقه مندان کمک می کند تا با رعایت کردن اصول تجربه و رابط کاربری گامی درست و اصولی برای استارتاپ خود بردارند.
در بلاگ برنده به نشانی (tuts.baarande.com) مطالب مفید و به روزی در ارتباط با طراحی و توسعه وب به زبان فارسی به راحت ترین و روان ترین شکل ممکن توضیح داده شده است.  مقالات و مطالب نوشته شده در برنده با کپی رایت برنده تحت مجوز کریتیو کامنز منتشر می شوند و از منابع و ماخذ معتبر جهانی بهره می برند. سایت اصلی برنده به زودی رونمایی خواهد شد. شما نیز می توانید به آدرس baarande.com  سری بزنید و با پر کردن فرم اشتراک از زمان رونمایی برنده با خبر شوید.
 استارتاپ تی وی  (startuptv.ir)
یکی از مولفه های یک اکو سیستم کارآفرینی یک رسانه پویا است، رسانه ای به روز و کارآمد که جدیدترین اخبار، وقایع و منابع آموزشی داخلی و خارجی را در اختیار علاقه مندان استارتاپ ها قرار می دهد. استارتاپ تی وی اولین رسانه تصویری استارتاپ ایران با هدف اطلاع رسانی، آموزش و معرفی استارتاپ های ایرانی شروع به کار کرده است و منابع ویدیویی، مصاحبه آنها با افراد موفق و آموزش های استارتاپی به شما کمک خواهد کرد.
خوشفکری  (khoshfekri.com)
خوشفکری را گروهی از فعالان و متخصصان حوزه استارتاپ در ایران مدیریت می کند که هدفشان کمک به ایده پردازان، افراد خوشفکر، کارآفرینان، استارتاپ ها و کسب وکارهای کوچک برای فارسی زبانان است. موضوعات و مقالات خوشفکری با تکیه بر تجربه و توانمندی های مختلف متمرکز بر ارایه مطالب، روش ها و راه حل های تحلیلی برای کمک به کارآفرینان، رونق کسب و کارهای کوچک منتشر شده است و قطعا کمک بسیاری خوبی به استارتاپ شما خواهد کرد.
 وب ادوایس  (webadvice.ir)
وب ادوایس وبلاگی کوچک اما پر از مطالب آموزشی برای علاقه مندان در حوزه طراحی و کار آفرینی وب است. موضوعات متفاوتی از جمله طراحی تجربه کاربری، استراتژی تولید و نگهداری محتوا، بهینه سازی و تکامل استارتاپ شما در وب ادویس موجود است که به کمک آنها می توانید قدمی بهتر برای موفقیت استارتاپ خود بردارید. با وب ادویس با آگاهی در دنیای وب قدم بر می دارید.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :