آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 55973
تاریخ انتشار : 29 تیر 1393 11:50
تعداد بازدید : 636

سامسونگ به طراحان با استعداد جایزه می دهد

شرکت سامسونگ الکترونیکس از مشارکت با مرکز بین المللی حمایت از استعدادها (ITS)، که عرصه ای جهانی برای رقابت استعدادهای جوان خلاق و شکوفا است، خبر داد.

فناوران- «جایزه گلکسی سامسونگ» به عنوان یک مسابقه در چارچوب برنامه این مرکز ایجاد شده است. این جایزه با ترکیب فناوری و مد، به طراحان با استعداد و جوان فرصت می دهد تا نوآوری ها و سبک های طراحی خود را از طریق ارائه نمونه هایی با استفاده از پارچه جین دیزل (Diesel)، به نمایش بگذارند.
در این مسابقه10 فینالیست از میان شرکت کنندگان در مسابقات مرکز بین المللی حمایت از استعدادها (ITS)در زمینه های مد، لوازم جانبی و جواهرات انتخاب خواهند شد تا هر یک دو نمونه اولیه رابرای حفاظت و حمل گلکسی تب اس (Galaxy Tab S)سامسونگارائه کنند.
از میان این طرح ها، ۱۰ طرح انتخاب و در دور نهایی به نمایش گذاشته خواهند شد. شرکت دیزل نیز که از پیشتازان پوشاک جین شناخته می شود، از هنگام برگزاری اولین مسابقات مرکز بین المللی حمایت از استعدادها (ITS)در سال ۲۰۰۲، با این مرکز همکاری داشته است.دیزل به شرکت کنندگان نهایی اجازه می دهد با استفاده از پارچه جین این شرکت به عنوان عنصری الهام بخش برای خلق ایده ها استفاده کنند.
 برنده این مسابقه با رأی جمعی چهار داور این مرکز در زمینه های مد، لوازم جانبی،آثار هنری و جواهرات و هیاتی از نمایندگان سامسونگ از جمله «يانگ هي لي» معاون اجرايي واحد بازاريابي موبايل و فناوري اطلاعات موبايل شركت سامسونگ الكترونيك انتخاب خواهد شد.
برنده این رقابت با خلق بهترین لوازم جانبی برای حمل گلکسی تب اسGalaxy Tab S- جایزۀ گلکسی سامسونگ به ارزش 10 هزار یورو را از آن خود خواهد کرد.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :