fanavaran
آخرین اخبار
   
  کد خبر : 55673
  تاریخ انتشار : 24 تیر 1393 11:27
  تعداد بازدید : 732

  توافق با سه شرکت هوایی برای استفاده از فرودگاه پیام

  رییس هیات مدیره شرکت خدمات هوایی پیام گفت: زمینه حضور خطوط هوایی در فرودگاه پیام فراهم و توافق اولیه با سه شرکت هوایی داخلی انجام شد.


  فناوران- محمد علی مختاری رییس هیات مدیره شرکت خدمات هوایی پیام با بیان اینکه با تجهیز و توسعه امکانات فرودگاهی، زمینه حضور خطوط هوایی در فرودگاه پیام فراهم شد، افزود: در این راستا، مذاکره و توافق اولیه با سه شرکت هوایی داخلی صورت گرفته است.وی با بیان تامین امکانات فرودگاهی از قبیل خطوط hot line و تکمیل کادر فنی و تجهیزات هواشناسی، اظهار داشت: در شش ماه اخیر، فعالیت های فرودگاهی (کارگو) از سر گرفته شد و امید می رود با توسعه فعالیت ها و رفع نواقص موجود در ماه های بعد، شاهد رشد هوانوردی در فرودگاه پیام باشیم. او از تلاش در جهت صدور اسناد مالکیت محدوده شرکت خبر داد و گفت: طبق برآورد اولیه، محدوده شرکت به میزان 10 هزار هکتار شناسایی شده و در این چند ماه اخیر با رایزنی مسوولان استانی تلاش شد اسناد مالکیت صادر شود.
  مختاری درباره تمایل سرمایه گذاران به حضور در منطقه ویژه اقتصادی پیام گفت: به این منظور، برنامه اتمام زیرساخت های فاز یک و توسعه زیرساخت های فاز دو منطقه ویژه در دست بررسی و اجرا قرار دارد.


  نظر شما  نمایش غیر عمومی
  تصویر امنیتی :