آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 5562
تاریخ انتشار : 12 بهمن 1390 0:45
تعداد بازدید : 352

كاربران اینترنتی، اجرای كامل قرارداد ارایه سرویس را طلب كنند

مدیركل نظارت بر سرویس های فناوری اطلاعات سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی از كاربران اینترنتی سراسر كشور خواست تا اجرای كامل موافقت نامه و قراردادهای ارایه سرویس از سوی شركت های ارایه دهنده را طلب کنند.

ایرنا - علیرضا اصغریان در حاشیه برگزاری نشست كمیته پایش و كنترل سرویس‌های ارتباطی و فناوری اطلاعات خوزستان گفت: شركت‌های ارایه‌دهنده سرویس‌های اینترنتی مكلف به انجام تعهدات خود در ازای مبالغ دریافتی بوده و هرگونه تخلف در این خصوص رصد می‌شود.
وی همچنین از كاربران خواست تا سطح توافق‌های انجام شده را به دقت مطالعه کرده و با اشراف از وضعیت سرویس و مباحثی نظیر اشتراكی یا اختصاصی بودن آن و صحت تخلف را گزارش دهند. اصغریان بیان كرد: گاهی نارضایتی‌های مشتركان مربوط به عدم اطلاع كافی آنها از سرویس‌های خود می‌شود كه لازم است این مورد از سوی كاربران مورد توجه قرار گیرد.وی گفت: برای ارزیابی سرعت اینترنت و یا هر گونه اخلال در این زمینه، پایگاهی تحت عنوان سنجش سرعت، قابل دسترسی در سراسر كشور راه‌اندازی شده و چنانچه با مراجعه به این پایگاه مجازی مشخص شود كه شركتی مبادرت به كم كاری و تخلف در ارایه خدمات کرده از ادامه فعالیت منع خواهد شد.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :