آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 5534
تاریخ انتشار : 11 بهمن 1390 9:37
تعداد بازدید : 456

بدون تیتر

دبیر ستاد هدفمندی یارانه ها، رییس سازمان توسعه تجارت و معاون ارزی بانک مرکزی امروزبا حضور فعالان بخش خصوصی در اتاق بازرگانی تهران نظرات کارشناسی و برنامه های دولت را در خصوص افزایش نرخ ارز و تاثیر آن در تجارت خارجی و بازار داخلی بررسی می کنند.

  در اولین نمایشگاه بین‌المللی صنایع و فناوری طلا، جواهر، نقره و سنگ‌های قیمتی کارگاه‌ها و ماشین‌‌آلات و تجهیزات وابسته، بیش از ده‌ها نوع سرویس‌های طلا و جواهرات، نقره، سنگ‌های قیمتی و همچنین انواع مختلف دستگاه‌ها و تجهیزات مدرن و پیشرفته ساخت و قالب‌گیری طلا و تراش جواهرات 18 تا 21 بهمن ماه در محل دایمی نمایشگاه بین‌المللی تهران به نمایش گذاشته می‌شود.

  مدیر عامل بیمه کارآفرین گفت: سود تضمین شده در بیمه‌های عمر و پس‌انداز همانند سال گذشته همچنان 15 درصد تعیین شده و افزایش نیافته است.

  یک کارگزار معاملات آتی افزایش دامنه نوسان به پنج درصد را فرصت خریداران و فروشندگان برای جلوگیری از ضرر دانست و گفت:‌ دلیل اتخاذ این تصمیم عقب ماندن قیمت‌های سکه از بازار نقد بود،زیرا در هفته گذشته سکه بعضا روزانه 100 هزار تومان رشد می‌کرد ولی در ماه آتی تنها سه درصد امکان تغییر داشت.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :