آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 5523
تاریخ انتشار : 11 بهمن 1390 9:16
تعداد بازدید : 1662

امکان ردیابی تلفن های هوشمند با آندرویید و بلک بری

اپل در ارایه خدماتی که به شما امکان می دهد در هنگام سرقت یا گم شدن، گوشی خود را ردیابی کنید تنها نیست و دستگاه های فرستنده و گیرنده آندرویید و بلک بری نیز این خدمات را ارایه می کنند.

فارس- برنامه‌های زیادی سرویس‌هایی ارایه می‌دهند که مشابه برنامه کاربردی معروف “آیفون مرا پیدا کن” هستند. این برنامه‌ها به شما کمک می‌کنند اگر گوشی تان به سرقت رفت آن را ردیابی و یا اگر دستگاه خود را در بین بالش‌های کاناپه گم کرده‌اید، مکان‌یابی‌اش کنید.
از جمله آنها می‌توان به برنامه پشتیبانی تجهیزاتی اسپرینت اشاره کرد که برای کاربرانی که ماهانه هشت دلار پرداخت کنند قابل استفاده است.
شما می‌توانید از این برنامه برای ردیابی گوشی گم شده و یا به سرقت رفته استفاده کنید.
آلارمی ‌بر روی گوشی گم شده خود فعال کنید، دستگاه را قفل و اطلاعات آن را پاک، سینکرونایز، مدیریت و ترمیم کنید. این برنامه بر روی بسیاری از دستگاه‌های آندرویید، بلک بری و تلفن‌های غیر هوشمند کار می‌کند.
موبایل ریکاوری از دیگر برنامه‌های ردیابی تلفن‌های هوشمند محصول وریزون است که با پرداخت ماهانه هفت دلار، به کاربران امکان می‌دهد تاریخچه  تصویری، از محل‌هایی که دستگاه‌شان در آنها بوده ببینند، آلارم فعال کنند و از راه دور گوشی خود را قفل کنند. این برنامه بر روی گوشی‌های زیادی از جمله ویندوز فون، دستگاه‌های پالم و برخی گوشی‌های غیر هوشمند کار می‌کند.
فمیلی مپ که محصول ای تی اند تی است و هم چنین فمیلی ور محصول تی موبایل، با قابلیت‌های مشابه، امکان ردیابی یک و یا چندین تلفن همراه هوشمند را مهیا می‌سازند.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :