آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 5504
تاریخ انتشار : 11 بهمن 1390 8:38
تعداد بازدید : 435

رييس مرکز رسانه‌هاي ديجيتال ارشاد خبر داد:

افزايش برگزاري نمايشگاه رسانه هاي ديجيتال

رييس مرکز توسعه فناوري اطلاعات و رسانه هاي ديجيتال وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامي گفت: برگزاري نمايشگاه رسانه هاي ديجيتال افزايش پيدا مي کند.

فناوران- حسن عليزاده در حاشيه بازديد از نمايشگاه رسانه‌هاي ديجيتال قم با تاکيد بر جايگاه اين استان در عرصه رسانه‌هاي ديجيتال گفت: قم يکي از پيشتازان عرصه علوم رايانه‌اي و نرم‌افزاري کشور است و يکي از قطب‌هاي مهم توليد نرم‌افزار اسلامي محسوب مي‌شود. وي افزود: اين نمايشگاه محملي براي ارایه آخرين نرم‌افزارهاي شرکت‌هاي توليد نرم‌افزار است تا از نزديک با نظرات کاربران آشنا شوند و اين فرصت خوبي براي آنان بود. عليزاده ادامه داد: برگزاري نمايشگاه‌هاي رسانه‌هاي ديجيتال از يک نمايشگاه در سال به حداقل دو نمايشگاه در سال و شايد بيشتر افزايش پيدا مي‌کند. عليزاده بر ضرورت افزايش کيفيت توليدات نرم‌افزاري تاکيد وگفت: سرعت رشد ما هنوز در علوم جديد با سطح جهاني فاصله دارد، بايد کيفيت کارمان را هم بيشتر کنيم تا با رقباي جهاني رقابت کنيم. وي با بيان ضرورت صادارت توليدات نرم‌افزاري کشور گفت: بايد توليد نرم‌افزار کشور را با رويکرد جهاني به بازارها برسانيم، با توجه به عطش زيادي که با بيداري اسلامي در جهان به وجود آمده است، اقبال بيشتري نسبت به ساليان گذشته خواهد بود و اين فرصت خوبي است.

حضور طلاب خارجی در نمايشگاه رسانه‌هاي ديجيتال
نمايشگاه رسانه‌هاي ديجيتال در قم علاوه بر استقبال توسط مردم اين شهر، شاهد حضور طلاب خارجي بود.
اين نمايشگاه كه براي دومين سال در شهر قم برگزار مي‌شود، مورد استقبال مردم قرار گرفته است و در اين بين حضور طلاب غيرايراني در نمايشگاه حايز اهميت است و از نفوذ رسانه‌هاي ديجيتال در جوامع و اقشار مختلف نشان دارد.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :