آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 54552
تاریخ انتشار : 9 تیر 1393 12:21
تعداد بازدید : 1340

SAP فوتبال آلمان را در جام جهانی قهرمان می کند

شرکت آلمانی SAP و انجمن فوتبال آلمان (DFB) راهکار نرم افزاری جدیدی را با نام SAP Match Insights در جریان یک پروژه مشترک مخصوص مسابقات فوتبال معرفی کردند تا این همکاری نزدیک بین صنعت نرم افزار و ورزش فوتبال انجام شود.

همکاران سیستم- شرکت SAP در بیانیه ای اعلام کرد که این راهکار مبتنی بر سیستم جامع HANA ارایه شده و به عنوان یک ابزار پشتیبان برای آموزش، آماده سازی و برگزاری مسابقات فوتبال محسوب می شود. راهکار یاد شده همچنین به مربیان و مسوولان ورزشی کمک می کند که حجم گسترده ای از اطلاعات را مورد پردازش قرار دهند و از این طریق بتوانند با ارزیابی وضعیت های کلیدی در هر مسابقه، کارایی بازیکنان و توان نهایی تیم
را بالا ببرند.
فوریه امسال در جریان برگزاری مسابقات قهرمانی تنیس دبی جنی لوئیس (Jenni Lewis) از مدیران مرکز بازاریابی جهانی SAP توضیح داد که پلاتفورم مجازی سازی Lumira این شرکت به صورت مشترک با سیستم HANA مورد استفاده قرار گرفته است تا به صورت لحظه به لحظه اطلاعات مربوط به مسابقات تنیس را تحلیل کند.
هدف اصلی از ارایه راهکار مشترک بین شرکت نرم افزاری SAP و مربیان تیم ملی فوتبال آلمان ساخت راهکار هوشمندی بود که بر پایه آن بتواند میزان کارآمدی بازیکنان در مسابقات فوتبال جام جهانی ۲۰۱۴ برزیل را افزایش داد.
 اولیور بیرهوف نماینده و مدیر تیم ملی فوتبال آلمان گفت: حضور SAP در این مسابقات باعث شد تا تجربیات مربیان، بازیکنان، هوادران و رسانه ها متحول شود.
او توضیح داد: این مساله را تصور کنید: تنها در ۱۰ دقیقه، ۱۰ بازیکن با ۳ توپ فوتبال می توانند بیش از ۷ میلیون نقطه اطلاعاتی و قابل تحلیل تولید کنند. سیستم SAP HANA قادر است اطلاعات به دست آمده از تمام این نقاط را در آن واحد تحلیل کند. با SAP تیم فوتبال ما می توانید این حجم وسیع از اطلاعات را تحلیل کند تا تمرین ها در بهترین حالت دنبال شود و بازیکنان به بهترین شکل خود را برای مسابقه بعدی آماده کنند.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :