آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 54534
تاریخ انتشار : 9 تیر 1393 11:3
تعداد بازدید : 730

1/9 میلیارد دلار

برآوردهای شرکت داده‏ های بین ‏المللی (آی دی سی) نشان می‏ دهد بازار جهانی پلت‏فرم‏ ها و زیرساخت‏های یکپارچه ذخیره ‏سازی در سه ماهه اول سال ۲۰۱۴ از مرز ۱.۹ میلیارد دلار گذشته است.

همکاران سیستم-
  پلت‏فرم‏ ها و زیرساخت ‏های یکپارچه به مجموعه ‏ای از سیستم ‏های ذخیره‏ سازی گفته می ‏شود که سخت‏ افزار سرور ها، سیستم ‏های ذخیره روی دیسک، تجهیزات شبکه و نرم ‏افزارهای پایه‏ ای این سیستم‏ ها و عناصر آن را در برمی‏ گیرد.
این فناوری‏ ها در سه ماهه اول امسال ۶۵۳.۸ پتابایت به ظرفیت ذخیره داده ‏ها در جهان افزوده‏ اند که این رقم ۷۲.۳ درصد بیشتر از دوره مشابه سال قبل است.
آی دی سی اعلام کرده است، جایگاه برتر بازار پلت‏فرم‏ های یکپارچه همچنان به شرکت اوراکل تعلق دارد که با درآمد ۳۶۹ میلیون دلاری خود بیش از ۴۸ درصد از کل بازار را به خود اختصاص داده است. در این دوره، درآمدهای اوراکل  از این بازار ۲۴.۳ درصد بیشتر از سه ماهه اول سال ۲۰۱۳ بوده است. شرکت آی بی ام نیز با ۷۴.۳ میلیون دلار درآمدی که از این بازار کسب کرده است ۹.۷ درصد کل درآمدهای حاصله از فروش این پلت‏فرم‏ ها را از آن خود کرده است. برآوردها حکایت از آن دارد که سهم آی بی ام از این بازار در مقایسه با دوره مشابه سال قبل بیش از ۳.۵ درصد و درآمدهای این شرکت نیز بیش از ۲۱ درصد کاهش داشته است.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :