آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 54445
تاریخ انتشار : 8 تیر 1393 11:47
تعداد بازدید : 592

برگزاری سمینار«راهکارهای حضور موفق در مناقصاتIT »

کمیسیون آموزش و پژوهش سازمان نصر تهران سمینار«راهکارهای حضور موفق در مناقصات IT» را برگزار کرد.


 روابط عمومی سازمان نصر تهران- این سمینار تخصصی عصر روز سه شنبه سوم تیرماه با حضور بیش از 70نفر از نمایندگان شرکت های فناوری اطلاعات در مرکزهمایش های دبیرخانه سازمان نصر تهران برگزار شد.
فریبا مهدیون، رییس کمیسیون آموزش و پژوهش سازمان نصر تهران با اعلام این خبر و با اشاره به اهداف سمینار گفت: از جمله اهداف این سمینار می توان به شناخت و ارزیابی آخرین الزامات، قوانین و دستاوردها در زمینه مناقصات مرتبط با ICT و همچنین ارتقا و اشتراک دانش و مهارت های تخصصی کارشناسانICT  در مناقصات مرتبط اشاره کرد.
مهدیون با بیان اینکه بسیاری از شرکت های فناوری اطلاعات در مناقصات این حوزه با چالش های مختلفی روبه رو هستند، ادامه داد: این سمینار تلاش کرده تا ضمن بررسی چالش ها و موانع فراروی حضور شرکت ها در مناقصات، راهکارهای رفع و حضور موفق آنها را ارائه کند.
سرفصل های این سمینار تخصصی شامل مروری بر قانون برگزاری مناقصات، نحوه تنظیم پاکت(ب)فنی– بازرگانی، مروری بر آئین نامه خرید خدمات مشاوره، آشنایی با بخشنامه 103556/100 نحوه ارجاع پروژه های فناوری اطلاعات و مروری بر قانون رسیدگی به شکایات بودند.
مخاطبان این سمینار را اعضای هیات مدیره و مدیران عامل، مدیران مالی و مدیران پروژه شرکت های ICT و کارشناسان این حوزه تشکیل دادند.
در این سمینار سوالات متعددی درمورد مناقصات حوزه فناوری اطلاعات ، قوانین و چالش ها از سوی حاضرین مطرح گردید که توسط سخنران مراسم پاسخ داده شد.
رئیس کمیسیون آموزش و پژوهش سازمان نصر تهران در پایان سمینار یادآور شد که کلیه قوانین و مقررات مرتبط با مناقصات حوزه فناوری اطلاعات گردآوری شده و از طریق پورتال سازمان نصر تهران در اختیار کلیه اعضا قرار خواهد گرفت.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :