آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 54438
تاریخ انتشار : 8 تیر 1393 11:33
تعداد بازدید : 562

راه اندازی کمیته تعلیق و جریمه

محمود واعظی، وزیر ارتباطات در پاسخ به این سوال که در سال های گذشته و در دولت های قبل جریمه های اپراتورها و شرکت های متخلف اعلام می شد، اما طی یک سالی که از دولت یازدهم می گذرد خبری در این زمینه منتشر نشده است، گفت: در حال حاضر سازمان تنظیم مقررات ارتباطات رادیویی برای دسترسی مردم به حقوق شان از تمام ابزار های خود استفاده می کند.

خبرگزاری ایسنا- وی در عین حال عنوان کرد: با این وجود این دولت درباره ی موضوعات مختلف این روش را ندارد که افکار عمومی را درگیر حاشیه کند. وزیر ارتباطات و اطلاعات همچنین خاطر نشان کرد: البته این حرف به این معنی نیست که ما کار خود را انجام ندهیم به عنوان مثال اکنون بحثهای بنده درباره ی مساله ای مانند تعرفه های همراه اول به نوعی حمایت از حقوق مردم و به خصوص تهرانی ها محسوب می شود که چرا باید اینها تا این اندازه هزینه پرداخت کنند؟
واعظی ادامه داد: در ارتباط با موضوعات دیگر نیز ما پیگیری هایی انجام داده و به طور مرتب با اپراتورها جلسه داریم و این مسائل را دنبال می کنیم اما کمتر در این زمینه تبلیغ می کنیم.
علی اصغر عمیدیان، رییس سازمان تنظیم مقررات ارتباطات، نیز در این زمینه اظهار کرد: در دولت فعلی ما سنگین ترین جریمه ها که کم کردن زمان است را در برنامه داریم.معاون وزیر ارتباطات با بیان این که در سازمان تنظیم مقررات کمیته ای به نام تعلیق و جریمه راه اندازی شده، اظهار کرد: تنها در یک مورد وقتی مخابرات یکی از مصوبات ما را اجرایی نکرده بود ما حتی به سازمان بورس هم نامه زدیم در حالی که پیش از این هیچ گاه سابقه نداشته که برای تخلفات صورت گرفته به بورس نامه زده باشند.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :