آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 54307
تاریخ انتشار : 7 تیر 1393 12:26
تعداد بازدید : 665

در مراسم افتتاح اولین اجلاس رسمی اتاق اصناف تهران اعلام شد:

ضرورت اصلاح زیرساخت های اتحادیه ها

معاون وزیر صنعت در مراسم افتتاح اولین اجلاس رسمی اتاق اصناف تهران که با حضور روسای اتحادیه ها برگزار شد، بر اهمیت الگوسازی در بخش اصناف تاکید کرد و گفت: باید در اتحادیه ها و واحدهای صنفی مختلف الگوسازی مناسب انجام شود که این امر در رشد و تعالی اصناف مؤثر است.


ایسنا- مجتبی خسروتاج با بیان اینکه آنچه که به صلاح اصناف و بازرگانان داخلی است باید هدف گذاری و سازماندهی شود گفت: بزرگترین سرمایه هر کشور سرمایه اخلاقی است و در صحنه بین المللی نیز ایرانیان به عنوان افرادی با تمدن شناخته می شوند لذا لزوم توجه به اخلاق کسب و کار نیز در بخش اصناف قابل توجه است.
خسروتاج افزود: تجربه ثابت کرده است شرکت هایی که به اخلاق مشتری مداری توجه می کنند در بلند مدت سود بیشتری به دست می آورند و اولین خواسته من از هیات رییسه اصناف تدوین منشور اخلاق کسب و کار است.
وی تاکید کرد: تشکل ها و اصناف باید ظرفیت های نیروی انسانی خود را در بخش خدمات تخصصی بیابند و آن را گسترش دهند.
در همین حال  رییس اتاق اصناف کشور نیز در این مراسم اعلام کرد: در پی تکمیل ساختارهای موجود هستیم و تا دو هفته دیگر ساختار اتاق تهران نهایی می شود.
علی فاضلی افزود: زیرساخت های مناسب در اتحادیه ها باید اصلاح شود و دولت می تواند در بهبود این زیرساخت ها کمک کند
وی از برگزاری جلسه ای برای تعامل وزارت اقتصاد و دارایی و سازمان صنعت، معدن و تجارت استان تهران در رابطه با مالیات سالیانه و مالیات بر ارزش افزوده خبر داد و گفت: ایراداتی به برگزاری نمایشگاه‎های فصلی از سوی اتحادیه ها وارد است که باید با همکاری وزارت صنعت، معدن و تجارت و استانداری تهران رفع شود.
همچنین استاندار تهران در این مراسم گفت: هیچ کشوری با تکیه بر اقتصاد دولتی توفیقی را به دست نمی آورد و باید اقتصاد با کمک مردم اداره شود.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :