آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 54301
تاریخ انتشار : 7 تیر 1393 12:4
تعداد بازدید : 588

هشتمین کتابخانه صوتی سامسونگ در گرگان افتتاح شد

هشتمین کتابخانه صوتی سامسونگ در شهر گرگان افتتاح شد.

 فناوران- این کتابخانه طی مراسمی با حضور مسئولان اداره کل بهریستی استان گلستان، معاون استاندار، مسئولان انجمن نابینایان ایران، نماینده شرکت سامسونگ روز پنجشنبه پنجم تیرماه  افتتاح شد.
این کتابخانه صوتی با هدف ایجاد امکان مطالعه برای کودکان نابینا و کم بینای شهر گرگان تأسیس شده است و فضایی کوچک اما مجهز به فناوری روز دنیا برای مطالعه و آموزش کودکان است.
 این هشتمین کتابخانه ای است که توسط شرکت سامسونگ در ایران تأسیس شده است. این کتابخانه ها به امکاناتی مانند نرم افزار های مخصوص، کتب گویا، مانیتور بریل و تجهیزات صوتی مجهز
 هستند.
مسلم نوروزي، معاونت پشتيباني و منابع انساني مدیرکل بهزیستی استان گلستان در مراسم افتتاح این کتابخانه با اشاره به اهمیت وجود چنین فضایی برای کودکان نابینا و کم بینای گرگان گفت: ایجاد امکانات براي کودکان نابينا و کم بينا حرکت ارزشمندي است که به ارتقاي سطح کيفي آموزش به اين کودکان و در نهايت توانمندي آنها منجر خواهد شد.
نماینده شرکت سامسونگ نیز اعلام کرد:هدف ما تنها ارائه محصول نیست بلکه ما همواره پیاده سازی ارزش ها و فلسفه هایمان و بهتر کردن زندگی مردم و ایجاد تغییر در سبک زندگی آنها را دنبال کرده‏ایم.
سامسونگ اعلام کرد:هفته گذشته کتابخانه صوتی دیگری در شهر زاهدان افتتاح شده است.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :