آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 54292
تاریخ انتشار : 7 تیر 1393 11:41
تعداد بازدید : 537

بررسی درخواست تماس تصویری رایتل

محمدحسن انتظاری، دبیر شورای عالی فضای مجازی، در پاسخ به سوالی مبنی بر این که رایتل اخیرا اعلام کرده که سرویس هایی را تعریف کرده که به عنوان مثال در قالب آن ها اعضای خانواده بتوانند از این سرویس استفاده کنند و شورای عالی فضای مجازی در رابطه با این موضوع چه واکنشی خواهد داشت اظهار کرد: ما این تغییرات جدید را بررسی خواهیم کرد و به زودی نتیجه را اعلام می کنیم.

خبرگزاری ایسنا- مدیر عامل اپراتور سوم اخیرا درباره تماس های تصویری و وصل شدن مجدد آنها گفته بود: این مساله در شورای عالی فضای مجازی در حال بررسی است و ما امیدواریم در آینده نزدیک امکان برقراری مجدد این تماس ها فراهم شود.
صدری گفته بود البته ما سرویس هایی را هم تعریف کرده ایم که به عنوان مثال در قالب آن ها اعضای خانواده بتوانند از این سرویس استفاده کنند که البته اجرای این طرح ها منوط به صدور مجوز شورای عالی فضای مجازی است.
به گفته مدیر عامل اپراتور سوم البته ما درخواستی هم از شورای عالی فضای مجازی داریم و آن این که با توجه به این مساله که طی مدتی که دوره انحصار رایتل به شمار می رفت ما برای یک سال نتوانستیم این سرویس را ارایه کنیم تا برای ما تمهید ویژه ای در نظر بگیرند و پس از ارایه خدمات نسل سه توسط سایر اپراتورها برای دوره ای ارایه تماس تصویری در انحصار رایتل باشد.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :