آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 54163
تاریخ انتشار : 4 تیر 1393 12:24
تعداد بازدید : 863

آغاز تولید آیفون 6 در چین

شرکت های چینی طرف قرارداد با اپل، تولید اجزای مختلف گوشی آیفون 6 را که قرار است ماه آینده روانه بازار شود، آغاز کرده اند.

خبرگزاری فارس- آیفون 6 در دو مدل مختلف با نمایشگرهای 4/7 و 5/5 اینچی عرضه خواهد شد. مدل 4/7 اینچی زودتر عرضه شده و نمونه 5/5 اینچی با اندکی تاخیر روانه بازارهای جهانی خواهد شد.
اپل همیشه مدل های جدید آیفون را در پاییز عرضه می کرد، اما این بار برای بازاریابی بهتر و افزایش فروش آنها هم تنوع مدل های آیفون 6  را بیشتر کرده و هم زمان عرضه آنها را موکول به تابستان کرده است.
گزارش ها حاکی است که شرکت Hon Hai precision برای آغاز تولید تلفن های همراه جدید آیفون بیش از 100 هزار نیروی کار جدید در چین استخدام خواهد کرد.
علت بزرگ تر شدن ابعاد نمایشگرهای آیفون عرضه گوشی های رقیب با کیفیت بالا از سوی سامسونگ و اچ تی سی است. هر دو شرکت گوشی هایی با نمایشگرهای 5/7 اینچی عرضه کرده اند.
بررسی ها نشان می دهد در چین 40 درصد از گوشی های آندروییدی فروخته شده در سال 2014 نمایشگرهایی بزرگ تر از 5 اینچ داشته اند و گوشی های کوچک تر چندان با استقبال مواجه نخواهند شد.
باید توجه داشت که آیفون پرفروش ترین محصول اپل است و بیش از نیمی از درآمد سالانه این شرکت را به خود اختصاص می دهد.
در سال گذشته درآمد جهانی حاصل از فروش گوشی های همراه از مرز 91 میلیارد دلار گذشت. این رقم از مجموع فروش شرکت های یاهو، اوراکل، فیس بوک و توییتر بیشتر است.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :