آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 54140
تاریخ انتشار : 4 تیر 1393 11:15
تعداد بازدید : 683

بخش رسانه های دیجیتال نمایشگاه قرآن افتتاح شد

دبیر بخش رسانه های دیجیتال بیست ودومین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم با اعلام خبر افتتاح بخش رسانه های دیجیتال با حضور وزیر فرهنگ و ارشاد گفت: حضور رسانه های دیجیتال با محتوای غنی در نمایشگاه، تعامل بیشتر مردم با مباحث قرآنی و تدبر در آموزه های دینی را موجب خواهد شد.

روابط عمومی مرکز رسانه های دیجیتال - حسین واعظیان با بیان اینکه در بخش رسانه های دیجیتال نمایشگاه امسال شاهد فعالیت بخش های فروشگاهی و نمایشگاهی هستیم، گفت: با توجه به جابه جایی مکان برگزاری نمایشگاه قرآن، تغییراتی را در بخش رسانه های دیجیتال نمایشگاه ایجاد کرده ایم. امیدواریم با حمایت متولیان بتوانیم از این امکان به شکل مطلوب استفاده کنیم.
وی افزود: در بخش فروشگاهی نمایشگاه دستاوردها و محصولات 55 موسسه فعال فرهنگی در زمینه های قرآن و عترت عرضه خواهد شد.
دبیر بخش رسانه های دیجیتال بیست ودومین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم در ادامه از برگزاری جشنواره وبلاگ نویسی قرآنی خبر داد و گفت: امسال برای نخستین بار جشنواره وبلاگ نویسی در نمایشگاه برگزار می شود و وبلاگ نویسان فعال تا پایان ماه مبارک رمضان می توانند وبلاگ های خود را با مضامین قرآنی به روز کنند.
وی گفت: در این دوره از برگزاری نمایشگاه قرآن قصد داریم که با حمایت و بهره گیری از ایده های قرآنی بتوانیم فعالیت های قرآنی را در فضای مجازی گسترش دهیم .
به گفته واعظیان در این دوره شاهد برگزاری کارگاه نقاشی به صورت آنلاین، نشست هایی با موضوعات قرآنی در فضای مجازی، معرفی نرم افزارهای فاخر قرآنی خواهیم بود.
بیست و دومین دوره نمایشگاه بین المللی قرآن از  3 تا 23 تیرماه از ساعت 18 در باغ موزه دفاع مقدس برگزار می شود.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :