آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 54093
تاریخ انتشار : 3 تیر 1393 11:40
تعداد بازدید : 752

سهام توسن نیمه دوم سال به فرابورس می آید

شرکت توسعه سامانه های نرم افزاری نگین (توسن) از تلاش این شرکت برای حضور در فرابورس خبر داد.


راه پرداخت- علی اکبر نامداری گفت: توسعه و گسترش فعالیت ها و سرمایه گذاری در حوزه های جدید فناوری بدون جذب سرمایه و منابع مالی مورد نیاز امکان پذیر نیست و توسن نیز همانند سایر شرکت های فعال در عرصه اقتصادی برای اجرای برنامه های آتی خود نیازمند سرمایه گذاری است.
وی افزود: با توجه به ورود توسن به بازارهای بین المللی و گسترش فعالیت های خود در حوزه های مختلف پیوستن به فرابورس را برای جذب سرمایه انتخاب کرده ایم.
نامداری گفت: حضور در فرابورس نیازمند توسعه زیرساخت های مالی و فنی است، که موجب توسعه سبد محصولات و گسترش حوزه های فعالیت شرکت خواهد شد. در این راستا توسعه زیرساخت های مورد نیاز برای پیوستن به فرابورس از مدتی قبل در شرکت توسن آغاز شده است و در تلاش هستیم تا طبق برنامه تا نیمه دوم سال 93 آمادگی لازم برای این امر در شرکت ایجاد شود. مدیرعامل توسن افزود: حضور در فرابورس و پیاده سازی دستورالعمل های سازمان بورس در راستای بهبود وضعیت شرکت ها و تعامل با سهامداران خواهد بود. این رویکرد برنده – برنده موجب خواهد شد تا بتوانیم با آسودگی خاطر بیشتری پای در عرصه بین المللی بگذاریم و فعالیت های خود را گسترش دهیم. این امر توان ما را در ورود به حوزه‎های جدید فناوری اطلاعات تقویت خواهد کرد.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :