آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 52735
تاریخ انتشار : 13 خرداد 1393 12:12
تعداد بازدید : 771

معیارهای کاربران ایرانی برای انتخاب گوشی

به گفته رییس انجمن فروشندگان سیم کارت، گوشی و لوازم جانبی یکی از مهم ترین معیارهای انتخاب گوشی برای کاربران ایرانی سیستم عامل است. علاوه بر این دیگر کمتر خریداری در بازار پیدا می شود که سراغ گوشی های غیرلمسی برود.
ایسنا - افشار فروتن در این باره می گوید، در حال حاضر بیشتر افرادی که قصد خرید گوشی تلفن همراه دارند به دنبال گوشی های لمسی و آندروییدی هستند البته همچنان مواردی مانند کیفیت دوربین یا حافظه هم مهم است اما گویی به مسایل جانبی تبدیل شده اند.
وی ادامه می دهد: علاوه بر این سرعت مرورگر گوشی ها از مواردی است که این روزها به دقت مورد پرسش خریداران گوشی های هوشمند قرار می گیرد و همه از سرعت مرورگر اینترنت می پرسند.
به گفته او در کنار این موضوع خریداران این روزهای بازار موبایل به هنگ کردن گوشی ها هم توجه ویژه ای دارند و اغلب این را می دانند که برخی گوشی ها حتی با این که ظرفیت و ذخیره بالایی دارند، پس از این که کمی سنگین می شوند به طور متناوب هنگ می کنند به همین دلیل معمولا خریداران به این نکته توجه دارند که گوشی هایی را انتخاب کنند که کمتر هنگ می کند.
او همچنین یادآور می شود که تعداد سیم کارت هایی که یک گوشی قبول می کند هنوز عامل مهمی در انتخاب گوشی تلفن همراه به شمار نمی رود به طور میانگین رنج قیمت گوشی های مورد علاقه خریداران بازار هم بین 400 تا 700 هزار تومان است.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :