fanavaran
آخرین اخبار
   
  کد خبر : 52721
  تاریخ انتشار : 13 خرداد 1393 11:35
  تعداد بازدید : 686

  بانک عامل وزارت ارتباطات انتخاب شد

  پست بانک ایران به عنوان بانک عامل وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات به وزارت امور اقتصادی و دارائی و بانک مرکزی معرفی شده است.

  فناوران- محمود واعظی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در همایش رؤسای شعب این بانک گفت: مجموعه پست بانک ایران مسیر صحیحی را انتخاب کرده و با برنامه ریزی های لازم گام به گام در جهت ارتقاء جایگاه خود به ویژه در روستاها و مناطق غیربرخوردار کشور حرکت می کند. واعظی تصریح کرد: چشم اندازها، راهبردها، مأموریت ها و اهداف کلان این بانک به خوبی ترسیم شده و لازم است متناسب با استعداد های منطقه ای و ظرفیت های اقتصادی و تولیدی هر استان چشم اندازها، راهبردها و مأموریت های بومی نیز تهیه و عملیاتی شود.
  وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات افزود: این بانک توانائی خیلی زیادی برای رفع نیازهای مالی و پولی مردم دارد و می تواند از امکانات و بسترهای پست نیز برای توسعه خدمات و رفع نیازهای مربوطه بهره کافی را ببرد.
  وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با اشاره به عضویت این بانک در مجامع بین المللی از مؤسسه جهانی بانک های پس انداز(WSBI) و اتحادیه جهانی پست(UPU) به عنوان یک مزیت دیگر آن بیان داشت: تسهیل در استفاده آسان از امکانات وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات و استفاده از ظرفیت های تخصصی فناوری اطلاعات در زمینه نرم افزاری و سخت افزاری از دیگر مزیت های حضور پست بانک ایران در مجموعه این وزارتخانه است که بایستی به نحو مطلوبی از آن استفاده کند.


  نظر شما  نمایش غیر عمومی
  تصویر امنیتی :