آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 52721
تاریخ انتشار : 13 خرداد 1393 11:35
تعداد بازدید : 706

بانک عامل وزارت ارتباطات انتخاب شد

پست بانک ایران به عنوان بانک عامل وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات به وزارت امور اقتصادی و دارائی و بانک مرکزی معرفی شده است.
فناوران- محمود واعظی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در همایش رؤسای شعب این بانک گفت: مجموعه پست بانک ایران مسیر صحیحی را انتخاب کرده و با برنامه ریزی های لازم گام به گام در جهت ارتقاء جایگاه خود به ویژه در روستاها و مناطق غیربرخوردار کشور حرکت می کند. واعظی تصریح کرد: چشم اندازها، راهبردها، مأموریت ها و اهداف کلان این بانک به خوبی ترسیم شده و لازم است متناسب با استعداد های منطقه ای و ظرفیت های اقتصادی و تولیدی هر استان چشم اندازها، راهبردها و مأموریت های بومی نیز تهیه و عملیاتی شود.
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات افزود: این بانک توانائی خیلی زیادی برای رفع نیازهای مالی و پولی مردم دارد و می تواند از امکانات و بسترهای پست نیز برای توسعه خدمات و رفع نیازهای مربوطه بهره کافی را ببرد.
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با اشاره به عضویت این بانک در مجامع بین المللی از مؤسسه جهانی بانک های پس انداز(WSBI) و اتحادیه جهانی پست(UPU) به عنوان یک مزیت دیگر آن بیان داشت: تسهیل در استفاده آسان از امکانات وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات و استفاده از ظرفیت های تخصصی فناوری اطلاعات در زمینه نرم افزاری و سخت افزاری از دیگر مزیت های حضور پست بانک ایران در مجموعه این وزارتخانه است که بایستی به نحو مطلوبی از آن استفاده کند.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :