آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 52716
تاریخ انتشار : 13 خرداد 1393 11:19
تعداد بازدید : 1061

طرح جامع مالیاتی به بهره برداری کامل رسید

دیروز تمامی بخش های سامانه نرم افزار یکپارچه مالیاتی با حضور مسوولان سازمان مالیاتی به بهره برداری رسید.
ایسنا- علی عسکری، رییس کل سازمان امور مالیاتی گفت: در این پروژه سازماندهی و چینش خوبی انجام شد و آینده کار به خوبی شکل گرفت به طوری که امروز به نقطه ای رسیده ایم که می توانیم عملیاتی شدن طرح را برای تمام کشور رقم بزنیم و سرعت کار را در مراحل بعدی بیشتر کنیم. وی با بیان اینکه از سال گذشته با پیاده سازی که در برخی حوزه ها صورت گرفت سعی کردیم تا نقاط قوت و ضعف را برطرف کنیم، افزود: در این راستا باید 2 ملاحظه در ادامه کار نظر گرفته شود زیرا باید بعد از تیر ماه سرعت کار برای پیاده سازی افزایش یافته و دقت کار بالا رود.
وی تاکید کرد: ممکن است از بیرون فشارهایی وارد شود که کار را سریع تر به اتمام برسانیم اما در نظر داریم که کار با استحکام و دقت از نظر فنی انجام شود لذا باید ملاحظات کار مورد توجه قرار گرفته و 2 سالی که برای پیاده سازی طرح پیش بینی شده است با حوصله و سعه صدر صورت گیرد.
مراسم آریا، مسوول فنی طرح جامع مالیاتی نیز در این رابطه گفت: تکمیل و پیاده سازی طرح جامع در دو بعد در حال انجام است که در این راستا اصلاح قوانین و مقررات در مجلس دنبال می شود و در حال حاضر یکی از قوی ترین داده های اطلاعاتی کشور برای طرح جامع مالیاتی ایجاد شده که 607 نقطه کشور را به یکدیگر متصل می کند.
وی ادامه داد: در طول دو سال گذشته عملیات ثبت نام و پالایش مؤدیان انجام شده و در حال حاضر 3 میلیون و 200 هزار مؤدی در فرایند الکترونیکی شدن قرار گرفتند که در این راستا 14 بخش اصلی تکمیل شده و در حال رفع نواقص و ایرادات باقی مانده هستیم.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :