آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 52312
تاریخ انتشار : 4 خرداد 1393 10:50
تعداد بازدید : 1121

پنج درخواست فعالان روابط عمومی از رییس جمهور

در آخرین روز هفته روابط عمومی طومار امضا شده توسط استادان، مدیران و کار شناسان روابط عمومی خطاب به حسن روحانی رییس جمهور آماده ارسال شد.

فناوران- در این طومار که به امضای احمد مسجد جامعی، رییس شورای شهر تهران رسیده، پنج درخواست فعالان روابط عمومی از رییس جمهور مطرح شده است.
در بخشی از این طومار پس از سلام و احترام چنین است:
«جناب آقای رییس جمهور؛
امضا کنندگان این طومار که جملگی از استادان، مدیران و کار شناسان روابط عمومی هستند به شما اطمینان می دهند برنامه های دولت محترم با بهره مندی از روابط عمومی، سریع تر، کم هزینه تر، تأثیرگذار تر و با پشتوانه محکمتری از افکار عمومی به بار خواهد نشست. برای تحقق این امر، عنایت مقام محترم ریاست جمهوری اسلامی ایران را به این موارد جلب می نماید:
۱- روابط عمومی بیش از هر زمان دیگری تخصصی شده است. انتصاب مدیران روابط عمومی بر اساس معیارهای علمی و با توجه به تجارب حرفه ای افراد موجب موفقیت بیش از پیش وزارتخانه ها و سازمان های دولتی خواهد شد.
۲- اجرای برنامه های کلان ملی مانند قانون هدفمند کردن یارانه ها با استفاده از پیوست های روابط عمومی، تضمین خواهد شد چرا که تحقیق و نظرسنجی پشتوانه اصلی کار روابط عمومی است.
۳- ایجاد مقاطع تحصیلی تکمیلی و تخصصی در دانشگاه ها در رشته روابط عمومی، آموزش مستمر، علمی و متناسب با تغییرات زمانی و مکانی را در پی خواهد داشت.
۴- انجمن ها و مؤسسات فعال، ظرفیت های مناسبی را برای پیشرفت روابط عمومی و پاسخگویی درست به مردم در وزارتخانه ها و سازمان های دولتی ایجاد کرده اند. اخذ مشاوره از آن ها به هنگام تصمیم سازی ها و تصمیم گیری ها علاوه بر از بین بردن آزمون و خطاهای پر هزینه، شأن و منزلت نهادهای مسؤول را نزد افکار عمومی بالا خواهد برد.
۵- حضور و انتصاب مشاور روابط عمومی توسط حضرتعالی، حکایت از اهمیت این نهاد، نزد عالیترین مقام اجرایی کشور دارد.
عزت و سربلندی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را از درگان خداوند منان مسالت داریم.»


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :