آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 52282
تاریخ انتشار : 3 خرداد 1393 11:54
تعداد بازدید : 964

پروانه جدید شرکت های PAP به شهریور ماه موکول شد

مدیر عامل شرکت آسیاتک در مراسم نخستین همایش جایزه کیفیت AQA و تجلیل از نمایندگان شرکت انتقال داده ها گفت: رگولاتوری اعلام کرده تصویب پروانه شرکت های PAP به زمان بیشتری نیاز دارد و به احتمال زیاد پروانه ها تا پایان شهریور ماه نهایی و به شرکت ها اعطا می شود.


فناوران
- محمد علی یوسفی زاده شرایط در نظر گرفته شده در پروانه جدید شرکت های PAP از سوی رگولاتوری را براساس اصول حاکم بر پروانه که شرکت های PAP امضا و ارسال کردند، دانست و افزود: این اصول تا به امروز تغییری نکرده و چیز جدیدی از اصول حاکم بر پروانه که قبلا به نتیجه رسیده بود، به آن اضافه نشده است.  وی بازنگری و تمدید پروانه شرکت های PAP بعد از ۱۰ سال را نقطه عطفی برای شرکت های ندا دانست و گفت: شرکت های فعال در این حوزه تلاش کردند با رایزنی با سازمان تنظیم مقررات؛ تکنولوژی جدید و راه جدید رو برای گذر از تحریم های داخلی پیدا کنند و تا پایان سال فضای کاری جدید برای استفاده از تکنولوژی های جدیدی که به شرکت های PAP داده می شود این شرایط را فراهم می کند تا فضایی که در این سال ها ساخته شده چندین برابر افزایش یابد.
یوسفی زاده در پاسخ به این سوال که هنوز با زیرساخت بر سر تامین STM1 و افزایش آن مشکل دارید یا خیر؟ گفت: ما از روز اول مشکلی با زیرساخت بر سر تامین STM1 مشکلی نداشته ایم و هر STM1 ۱۵۵ مگ را همان ۱۵۵ مگ تحویل می گیریم.
وی افزود: مشکل ما برسر محتوایی است که تحویل می دهیم و در حال حاضر توقعمان این است که زیرساخت از آن حمایت کند که با پیگیری هایی که انجام می دهیم امیدواریم مشکلمان حل شود.
وی درباره میزان ظرفیت خالی بیشتر از تعداد کاربران گفت: تا پارسال ما مشکل تامین پهنای باند و تحویل ظرفیت را داشتیم اما در حال حاضر این مشکل برطرف شده و تحویل ظرفیت به روز انجام می شود.  مدیر عامل آسیاتک درباره اظهارات برخی از نماینده های شرکت های ISP که اظهار دارند، شرکت های PAP که هم ISP هستند و هم ISDP اما براساس مصوبه ۱۸۱ پهنای باند را ارزان تر از شرکت های ISP ارزان تر دریافت می کنند و این خلاف بازار رقابتی است، گفت: پهنای باندی که شرکت های PAP براساس مصوبه ۱۸۱ ارزانتر دریافت می کنند؛ برای پورت های PAP است و آن قسمتی که برای ISDP استفاده می کنیم در شرایط برابر با شرکت های ISDP است.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :