آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 52264
تاریخ انتشار : 3 خرداد 1393 10:53
تعداد بازدید : 1395

اتصال الکترونیکی 400 مهدکودک در اصفهان

کار شناس مسوول امور کودکان و نوجوانان بهزیستی استان اصفهان گفت: اصفهان برای نخستین بار از سال ۸۴ توانست با ایجاد ارتباط الکترونیکی و شبکه ای کردن مهدهای کودک وضعیت آمار و ارتباطات درون شبکه ای خود سامان دهی کند.
خبرگزاری مهر - عفت نجف پور گفت: با شبکه ای کردن مهدهای کودک و الکترونیکی کردن ارتباطات درون شبکه ای این مهد ها توانستیم به تبادل اطلاعات سرعت بخشیم.
وی گفت: طرح الکترونیکی کردن ارتباطات درون شبکه ای مهدهای کودک به صورت پایلوت در اصفهان با انعقاد تفاهم نامه ای با یک شرکت خصوصی آغاز شد. وی افزود: در این طرح والدین ضمن آگاهی از وضعیت کودک خود در مهد ها از طریق شبکه اینترنتی و ساماندهی ارتباطات مدیران با مسوولان بهزیستی رضایت همه جانبه هم برای مدیران و مربیان مهد ها، مسوولان بهزیستی و والدین کودک ایجاد شده است. وی از وجود یک هزار مهدکودک وابسته به سازمان بهزیستی در سطح استان اصفهان خبر داد و گفت: در حال حاضر تمام این ارتباط الکترونیکی برای تمام مهد ها ایجاد نشده است.
نجف پور با بیان اینکه اصفهان با اجرای این طرح آغازگر الکترونیکی شدن ارتباطات درون شبکه ای مهد ها در سطح کشور شد، ادامه داد: اگر چه این طرح در ابتدا به صورت پایلوت در اصفهان به اجرا درآمد اما هم اکنون ۱۵ استان دیگر هم به این شبکه متصل شدند.
کار شناس مسوول امور کودکان و نوجوانان بهزیستی استان اصفهان با ابراز خرسندی از اجرای موفقیت آمیز طرح گفت: در حال حاضر ۴۰۰ مهد کودک شهر اصفهان به این شبکه وصل هستند. وی با بیان اینکه ۴۰ هزار کودک در تمام مهدهای سطح استان اصفهان مشغول به فراگیری هستند، گفت: برگزاری آزمون های مجازی و دوره های آموزشی مجازی، صدور و تمدید پروانه مهدهای کودک از طرح این شبکه قابل انجام است.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :