آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 52184
تاریخ انتشار : 31 اردیبهشت 1393 12:11
تعداد بازدید : 1042

رونمایی از سامانه تخمین بهره وری بنگاه های اقتصادی

نسخه ابتدایی سامانه پایشگر اطلاعات بهره وری برای انجام اصلاحات لازم و تعامل با بخش ها و بنگاه های اقتصادی رونمایی شد.
فناوران- رییس دبیرخانه اجرایی جایزه بهره وری ۱۴۰۴ در رونمایی از سامانه پایشگر اطلاعات بهره وری، اظهار داشت: این سامانه در ابتدای امر برای ادامه نیاز به اصلاح فنی در سازمان ملی بهره وری در دست اجرا است.
رضا شفیعی ثابت تاکید کرد: وجود یک ساختاری که بتواند عملکرد بهره وری را در سطح بنگاه های اقتصادی ارزیابی کند، ضرورت راه اندازی سامانه بود.  وی گفت: اندازه گیری و تخمین بهره وری در لایه سطحی و در سطح کلان توسط سامانه پایشگر اطلاعات بهره وری در ۹بخش انجام می شود.  رییس دبیرخانه جایزه بهره وری ۱۴۰۴ گفت: این سامانه قابلیت ثبت اهداف و میزان وصول در فرآیند ارزیابی به همراه تخمین قیمت جاری و قیمت ثابت به طور همزمان را داراست.
شفیعی تاکید کرد: سامانه پایشگر اطلاعات بهره وری تحت وب است و دیتابیس اصلی آن در اختیار سازمان ملی بهره وری است. اما سایر بنگاه های اقتصادی به عنوان کاربر می تواند از آن استفاده کند.
رییس دبیرخانه پنجمین دوره جایزه ملی بهره وری ادامه داد: گام های ابتدایی در مسیر اعتبارسنجی برداشته شده و در سال آینده اهدا این جایزه همگام با نظام های ارزیابی تایید شده سازمان ملی بهره وری آغاز می شود.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :