آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 52138
تاریخ انتشار : 30 اردیبهشت 1393 12:13
تعداد بازدید : 725

افزایش دستگاه های POS برنامه امسال کارآفرین

برنامه های بانک کار آفرین در سال 93، توسعه شبکه شعب و بهینه و متعادل کردن توزیع جغرافیایی شعب درکشور، افزایش سودآوری بانک، افزایش واگذاری پایانه های فروش (POS) در شعب سراسر کشور است.
روابط عمومی کارآفرین- فضل الله معظمی، سرپرست بانک کارآفرین گفت: برنامه های بانک در سال جدید، توسعه شبکه شعب و بهینه و متعادل کردن توزیع جغرافیایی شعب درکشور، افزایش سودآوری بانک، افزایش واگذاری پایانه های فروش در شعب سراسر کشور است.
معظمی افزود: دیگر بانک ها در توسعه خدمات پایانه های فروش(POS) از بانک کارآفرین فعال تر بوده اند که این نقیصه باید جبران شود.
وی مشتری مداری و ارتقای سطح آموزش کارکنان و در نهایت سودآوری بانک را نیز برنامه های مهم بانک در سال جاری ذکر کرد و گفت: تحقق تمام این برنامه ها منوط به تلاش و کارتیمی منسجم و همگرایی همکاران گرامی در واحدهای صف و ستاد بانک کارآفرین است.
 سرپرست بانک کارآفرین افزود: یکی از اهداف بانک درسال جاری، افزایش منابع جاری با ایجاد روش های مناسب انگیزشی است که در این رابطه از روسای شعب خواسته شد، پیشنهادهای خود را به بانک ارائه دهند. تاثیر اینگونه حساب ها در عملکرد بانک حیاتی است و در امتیاز بندی شعب ضریب بالایی را به خود اختصاص خواهد داد.نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :