آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 52094
تاریخ انتشار : 30 اردیبهشت 1393 11:6
تعداد بازدید : 974

معاون راهبرد و توسعه شرکت مخابرات اعلام کرد: ‌

اعلام آمادگی مخابرات برای بهره برداری از نسل 3 و 4 در ۱۱ شهر

معاون راهبرد و توسعه کسب و کار شرکت مخابرات ایران گفت: شبکه های نسل سوم و چهارم تلفن های همراه، شهریور امسال در ۱۱ شهر به بهره برداری می رسد.
مخابرات.jpg


ایرنا- بابک تراکمه در مراسم افتتاح ۱۵۴ پروژه مخابراتی گیلان که به مناسبت هفته ارتباطات برگزار شد، اظهار کرد: بستر مناسب برای ورود نسل های سوم و چهارم تلفن همراه (3G و 4G) آماده است.
وی ادامه داد: شبکه همراه اول بعد از رفع انحصار در این زمینه، آماده ارایه این سرویس در شهریورماه است که در فاز نخست، این پروژه در ۱۱ شهر که یکی از آن ها رشت است، به بهره برداری می رسد.
معاون راهبرد و توسعه کسب و کار شرکت مخابرات گفت: پس از گذشت چهار سال از خصوصی سازی شرکت مخابرات که در پی ابلاغ اجرای اصل ۴۴ قانون اساسی از سوی رهبر معظم انقلاب انجام شد؛ امروز شاهد به بار نشستن سه هزار و ۵۰۰ پروژه در سراسر کشور هستیم.
به گفته تراکمه تمامی این پروژه ها به دست متخصصان پر تلاش کشورمان صورت گرفته است.
محمدعلی نجفی استاندار گیلان نیز گفت: در بخش ارتباطات، ارتباطی قوی تر است که هوشمندانه و آگاهانه باشد و سیاستگذاری و برنامه ریزی ها برای توسعه تحقیقات علمی باید همراه با توسعه اطلاعات و ارتباطات صورت گیرد.
بر اساس این گزارش به مناسبت هفته ارتباطات، ۱۵۴ پروژه مخابراتی از جمله مرکز عملیات کنترل شبکه
(N. O. C) به منظور تسریع در برقراری ارتباط و رفع خرابی ها و فروشگاه عرضه محصولات و سرویس های مخابراتی افتتاح شد. برای مجموع پروژه های افتتاح شده، ۳۹۱میلیارد و ۷۲۴ میلیون ریال سرمایه گذاری شده است.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :