آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 52064
تاریخ انتشار : 29 اردیبهشت 1393 12:25
تعداد بازدید : 535

گیگابایت پرسرعت ترین مادربورد سری 9 را عرضه کرد

مدل Z97X-UD7 TH ازسری Ultra Durableاز مادربوردهای جدید گیگابایت است که به گفته این شرکت، بالاترین سرعت را در انتقال داده ها دارد. فناروان- مادربورد Z97X-UD7 TH  گیگابایت از درگاه تاندربولت پشتیبانی می کند که در حال حاضر سریع ترین درگاه خروجی محسوب می شود. اما ویژگی بارز این مادربورد پشتیبانی از دو درگاه به صورت ذاتی است که می توان با استفاده از ترکیب آنها بزرگ ترین ابعاد خروجی تصویر را در اختیار داشت.
علاوه بر این، Z97X-UD7 TH مجهز به درگاه نسل جدید SATA Express است که مخصوص اتصال منابع ذخیره اطلاعات SSD است و قابلیت جابه جایی اطلاعات تا سرعت 10 گیگابیت در ثانیه را دارد.
این مادربورد قابلیت پشتیبانی از اتصال Crossfire سه مسیره و SLI دو مسیره را دارد.
من اینکه این مادربورد از نظر صوتی نیز در سطح بالایی قرار دارد و مجهز به چیپ صوتی Realtek ALC1150 است که قابلیت پخش صدای HD با کیفیت 115 دسیبل را دارد.
گیگابایت در مادربورد Z97X-UD7 TH از ICهای مقاوم و ضد نوسان استفاده کرده است که هنگام نوسان برق از خرابی قطعات سیستم جلوگیری می کند.
این شرکت همچنین برای مادربوردهای سری 9 خود نرم افزارهای APP Center، Easy Tune و فضای بایوس را از لحاظ کارایی ارتقا داده و کار با آنها را بسیار ساده تر از قبل کرده است.
مادربورد Z97X-UD7 TH به زودی با گارانتی آواژنگ به بازار
عرضه می شود.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :