آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 5125
تاریخ انتشار : 27 دی 1390 8:41
تعداد بازدید : 413

برخورد با سایت های غیرمجاز همسریابی

معاون مبارزه با جرایم پلیس فتا با اعلام اینکه با سایت های غیرمجاز همسریابی در صورت شکایت برخورد می کنیم گفت: متاسفانه کلاهبرداری، سوء استفاده جنسی و ایجاد رابطه های دوستی مهم ترین جرایم رخ داده در حوزه سایت های همسریابی است.

مهر- سرهنگ تورج کاظمی گفت: با توجه به زمان تاسیس پلیس فتا بیشتر سایت‌های همسریابی قبل از تشکیل این پلیس فعالیت خود را آغاز کرده‌اند. هم اکنون در حال بررسی راهکارهای موجود برای رفع مشکلات این سایت‌ها هستیم که امیدواریم به زودی به نتایج خوبی در این باره دست یابیم. پلیس هنوز به عنوان مدعی‌العموم در این رابطه وارد نشده و در صورت شکایت اقدام به فیلتر یا برخورد با گردانندگان این سایت‌ها می‌کند.
وی با اعلام اینکه افرادی که در دام سایت‌های غیر مجاز همسریابی گرفتار شده و از آنان کلاهبرداری شده است می‌توانند با مراجعه به مراجع قضایی از این سایت‌ها شکایت کنند، تاکید کرد: پس از اعلام شکایت به مراجع قضایی اگر نیاز به بررسی و تحقیقات پلیسی بود پرونده در اختیار پلیس فتا قرار می‌گیرد تا بررسی‌های تخصصی توسط این پلیس انجام شود.
معاون مبارزه با جرایم پلیس فتا تاکید کرد: تاکنون چندین پرونده در این رابطه در پلیس فتا رسیدگی شده و متهم‌های آن شناسایی و دستگیر شده‌اند. کاظمی مهم‌ترین اولویت پلیس فتا را کافه‌نت‌ها اعلام کرد و گفت: پلیس فتا براساس اولویت‌ها به انجام ماموریت‌ها می‌پردازد. هم اکنون کافه‌نت‌ها و ساماندهی آنها مهم‌ترین اولویت است.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :