آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 5103
تاریخ انتشار : 26 دی 1390 2:37
تعداد بازدید : 365

حمایت از تعاونگران با بانکداری الکترونیکی

عضو هیات مدیره بانک توسعه تعاون گفت: با پیش بینی مناسب زیرساخت های فناوری بانکداری الکترونیکی، حمایت و پشتیبانی از تعاونگران و سایر اقشار مختلف اجتماعی در اولویت برنامه های این بانک قرار دارد.

 روابط عمومی بانک توسعه تعاون- علیرضا اکبری با اشاره به امضای تفاهم‌نامه با صندوق قرض‌الحسنه ندای مهر میهن با هدف خدمات‌رسانی بانکی وسیع‌تر از طریق بانکداری الکترونیکی اظهار داشت: بانک توسعه تعاون تنها بانک دولتی با ماموریت حمایت از بخش تعاون است که شیوه فعالیت آن مبتنی بر‌ رویکرد‌های توسعه‌ای و ماموریتی است.
وی ادامه داد: حدود وظایف و اختیارات بانک توسعه تعاون در چارچوب قانون سیاست‌های ابلاغی اصل 44 و ضوابط و مقررات جاری بانک مرکزی "ج.ا.ا" تعیین شده است که البته حمایت از تعاونگران در اولویت تمامی برنامه‌های آن قرار دارد.
عضو هیات مدیره بانک توسعه تعاون گفت: این بانک با تجهیز فرآیند خدمات‌رسانی خود به نظام جامع بانکداری الکترونیکی توانسته در چارچوب قانون و ضوابط و مقررات جاری حاکم بر فعالیت بانکداری، از کلیه فعالیت اقتصادی بخش تعاونی حمایت کند. 
وی ویژگی‌های خدمات‌رسانی بانکی از طریق بانکداری الکترونیکی را در جامعه امروز اقتصاد کشور بسیار تعیین‌کننده و حایز اهمیت دانست و تاکید کرد: فعالیت بانکی با تکیه بر چنین قابلیتی ضمن کاستن از هزینه‌های جاری، دستیابی به اهداف مورد نظر را تسهیل می‌کند.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :