آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 50991
تاریخ انتشار : 9 اردیبهشت 1393 11:11
تعداد بازدید : 685

کسپرسکی نشان Advanced+ گرفت

سایت AV-Comparative. org یکی از فعال ترین وب سایت های دنیا در زمینه تست نرم افزارهای امنیتی، هر ماهه تمامی محصولات ارایه شده توسط برندهای فعال در این زمینه را مورد تست و بررسی قرار داده و امتیازات مختلفی را بر اساس کارایی به آن ها اختصاص می دهد.
فناوران – نرم افزار امنیتی کسپرسکی همواره از جمله بر ترین محصولات این سایت به شمار می رود و در تمامی تست ها بالا ترین امتیازات را در زمینه های گوناگون به خود اختصاص داده است. در آخرین بررسی این سایت که به ماه مارس مربوط می شود نیز کسپرسکی در بخش File Detection Test موفق به کسب نشان Advanced+ شده است. 
این انتخاب به عوامل مختلفی بستگی دارد که یکی از آن ها به روز بودن نرم افزار کسپرسکی است. به این ترتیب که بانک اطلاعاتی این نرم افزار هر یک ساعت یک بار به صورت خودکار آپدیت می شود و با هر بار آپدیت تعداد ۱۵ هزار ویروس جدید به این بانک اطلاعاتی اضافه می شود. به این ترتیب احتمال حمله جدید ترین ویروس ها و بدافزار ها به سیستم و داده ها به حداقل می رسد. همچنین این قابلیت در کسپرسکی وجود دارد که اگر ویروسی توسط این نرم افزار شناسایی نشد، کاربر می تواند آن را به سرور مرکزی شرکت گزارش دهد تا آن ویروس نیز به بانک اطلاعاتی کسپرسکی اضافه شود. البته این امکانات تنها در اختیار آن دسته از مشتریانی قرار می گیرد که این نرم افزار را خریداری کرده و از گواهی رسمی آن استفاده کنند. 
آواژنگ به عنوان نماینده رسمی شرکت کسپرسکی در ایران به ارایه مستقیم تمامی این خدمات به ویژه به ارگان ها، ادارات و شرکت ها می پردازد.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :