fanavaran
آخرین اخبار
   
  کد خبر : 50982
  تاریخ انتشار : 9 اردیبهشت 1393 11:0
  تعداد بازدید : 811

  ارایه خدمات همراه اول و رایتل در نمایشگاه کتاب

  به منظور ارایه خدمات به بازدیدکنندگان، همراه اول در نمایشگاه بین المللی کتاب امسال حضور می یابد.
  فناوران- همراه اول با برپایی ۲ غرفه بیرونی به مساحت مجموعاً ۱۰۸ متر مربع، در بیست و هفتمین نمایشگاه بین المللی کتاب که امسال در مصلی تهران برگزار می شود، با ارائه خدماتی نظیر فروش سیم کارت دانشجو، خدمات ارزش افزوده و پاسخگویی و راهنمایی مشترکان حاضر در نمایشگاه، آخرین دستاورد ها و سرویس های نوین خود را در معرض دید بازدیدکنندگان قرار می دهد. 
  امسال اپراتور اول علاوه بر پوشش همیشگی با نصب ۸ آنتن اضطراری، سعی در پوشش هر چه بهتر فضای نمایشگاه 
  دارد. 
  رایتل نیز با حضور در بیست و هفتمین نمایشگاه کتاب تهران، تجربه ۱۰ هزار دقیقه مکالمه و ۱۰ هزار پیامک رایگان درون شبکه روی سیم کارت های اعتباری و 1GB اینترنت رایگان روی سیم کارت دیتا را به دوستداران کتاب هدیه می دهد. 
  بر اساس این خبر با خرید هر یک از سیم کارت‎های رایتل در این نمایشگاه و با اولین استفاده از سیم کارت خریداری شده (اعم از اینترنت، پیامک و یا تماس) یک سیم کارت رایگان هدیه به مشترک تعلق می گیرد. 
  علاوه بر این مشترکان می توانند با فعال‎سازی سیم کارت خود، علاوه بر استفاده از خدمات بسته آغازین شامل ۵۰۰ دقیقه مکالمه، ۵۰۰ پیامک و ۵۰۰ پیام چندرسانه ای درون شبکه و همینطور MB 500 اینترنت رایگان، از ۱۰ هزار دقیقه مکالمه و ۱۰ هزار پیامک رایگان درون شبکه روی سیم کارت های اعتباری و 1GB اینترنت رایگان بر روی سیم کارت دیتا نیز بهره مند شوند. 
  بیست و هفتمین نمایشگاه بین الملل کتاب تهران از روز چهارشنبه ۱۰ اردیبهشت ماه به مدت ۱۰ روز در مصلای تهران برگزار می شود.


  نظر شما  نمایش غیر عمومی
  تصویر امنیتی :