آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 5094
تاریخ انتشار : 26 دی 1390 1:53
تعداد بازدید : 585

F310، F320 و F360 باریک‌تر، سبک‌تر و شیک‌تر از مدل‌های 2011 ساخته شد

«آلیان مایکلی» عینک های سه بعدی 2012 ال جی را طراحی کرد

شرکت ال جی اعلام کرد که در سه ماهه اول سال 2012، سری جدیدی از عینک های سه بعدی خود را با طراحی آلیان مایکلی به بازار معرفی خواهد کرد.

فناوران- این عینک‌های سه‌بعدی در سه مدل جدید به دلیل ویژگی‌های بهتر در طراحی، مانند لنزهای منحنی و ساختار ساده فریم آنها، بسیار سبک‌تر و راحت‌تر بوده و توانسته‌اند عینک‌های سه‌بعدی را به لوازمی شیک و مطابق مد روز تبدیل کنند.
در مقایسه با عینک‌های اکتیو شاتر، عینک‌های سه‌بعدی ال‌جی برای استفاده بسیار راحت‌تر بوده و دارای قیمتی مناسب هستند. در نتیجه تمامی افراد یک خانواده قادر خواهند بود در کنار یکدیگر به تماشای برنامه‌ها و فیلم‌های سه‌بعدی بپردازند.
ال‌جی معتقد است که توانسته دو مانع بزرگ در پذیرش فناوری سه‌بعدی را برطرف کرده و اطمینان دارد که مشتریان او در سال جاری به این استراتژی‌ها واکنش مناسبی نشان خواهند داد.
یکی از این عینک‌ها با نام F310 دارای یک طراحی ویژه به همراه خطوط انعطاف‌پذیر و فریم باریک است. بر خلاف عینک‌های سه‌بعدی قدیمی، لنزهای این مدل‌ها دارای انحنا بوده و در نتیجه بر روی صورت افراد بهتر قرار می‌گیرد.
 مدل F310 دارای وزنی معادل 5/13 گرم بوده که 20 درصد از طرح‌های قبلی ال‌جی سبک‌تر است.
مدل جدید دیگری که در سال 2012 به بازار عرضه می‌شود F320 است که دارای کلیپس یا گیره اتصال است.
 این عینک‌های جدید منحصر به تلویزیون‌های سه‌بعدی با پشتیبانی از فناوری FPR بوده که از ویژگی‌های سینمای سه‌بعدی ال‌جی است. در مقایسه با نسل قبلی عینک‌های سه‌بعدی کلیپسی، مدل F320 با وزنی معادل 5/5 گرم 25 درصد سبک‌تر است.در همکاری با آلیان مایکلی که طراح فرانسوی و حرفه‌ای عینک‌های مدل ‌روز جهان است، طراحی فریم‌های مدل بعدی با نام F360 بسیار اسپورت‌تر شده و دارای وزنی معادل 16 گرم شده است. لنزهای این مدل نیز با انحنایی بیشتر به خوبی بر روی چهره افراد قرار گرفته و تجربه‌ای متفاوت از یک سینمای سه‌بعدی را فراهم می‌کند.
گزارش‌ها حاکی بر این است که سهم ال‌جی در بازار جهانی تلویزیون‌های سه‌بعدی در ابتدای سال 2011 به دو برابر تعداد خود نسبت به سال گذشته رسیده است. کارشناسان عقیده دارند که استفاده از فناوری FPR به همراه تبدیل عینک‌های سنگین و گران قیمت قدیمی به مدل‌هایی سبک، راحت و ارزان، نقش کلیدی در این موفقیت  داشته است.
ال‌جی قصد دارد در سال جاری با حمایت کردن یک سری از فیلم‌های سه‌بعدی و فستیوال‌های بازی‌های سه‌بعدی، تجربه سینمای سه‌بعدی را به همگان معرفی کند.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :