آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 5092
تاریخ انتشار : 26 دی 1390 1:46
تعداد بازدید : 695

کارپردازان کامپیوتر به بازار عرضه کرد

میز نوت بوکی برای کاربران راحت طلب

شرکت کارپردازان کامپیوتر میز نوت بوکی مجهز به دو فن و اسپیکر به بازار عرضه کرده که با بدنه فلزی سبک و محکم و ابعاد مناسب، می توان آن را روی مبل، کاناپه، تختخواب و حتی هنگام نشستن روی زمین استفاده کرد.

فناوران- این میز، ضمن دارا بودن فرم شکیل و زیبا، دارای پایه‌های تاشو فلزی است که در مقایسه با بدنه و پایه‌های پلاستیکی، چندین برابر، عمر می‌کنند.
بر اساس این گزارش، دانش‌آموزان، دانشجویان و استادان، مدیران و تجار، و متخصصان و محققان، ساعات زیادی را در طول روز، صرف کار کردن با نوت‌بوک می‌کنند و به همین دلیل، خیلی مهم است که این کار را در شرایطی انجام دهند که نهایت آرامش و راحتی را داشته باشند.اما در بسیاری از مواقع، کار کردن با نوت‌بوک، خیلی هم راحت نیست چون نمی‌دانیم در موقع کار کردن، نوت‌بوک را کجا بگذاریم. گاهی آن را روی پا می‌گذاریم، اما این وضعیت، مشکلات زیادی ایجاد می‌کند. گرمایی که از زیر نوت‌بوک خارج می‌شود پا را بیش از حد داغ می‌کند و باعث ناراحتی و سوزش پا می‌شود. بر حسب تحقیقات پزشکی، این گرما به علاوه سایر تشعشعات آن، می‌تواند سلامتی کاربر را به خطر بیندازد.
به علاوه، در نتیجه مسدود شدن منافذ زیر نوت‌بوک توسط پای کاربر (و یا لحاف و پتو در هنگام استفاده از آن در داخل  تختخواب)، حرارت ایجاد شده در داخل نوت‌بوک، از آن خارج و دفع نمی‌شود و به همین دلیل، باتری، مادربورد و سایر اجزا حساس به حرارت بیش از حد، داغ می‌شوند و در نهایت، عمر باتری و بوردهای داخلی، نصف می‌شود.در بازار، صفحات فن داری وجود دارند که می‌توانند نوت‌بوک را خنک کنند اما این فن‌های ابتدایی را مجددا باید روی پا و زیر نوت‌بوک گذاشت که مشکلات خاص خودش را دارد. همچنین محفظه کوچک و انعطاف‌پذیر این فن‌ها، در نتیجه کمترین فشاری می‌تواند خیلی زود، کج و کوله شود و به فن چرخان، گیر کرده و آن را، خراب کند.برای حل این مشکل، می‌توان از میزهایی با کیفیت بالاتر، استفاده کرد و برای سال‌های طولانی، از سهولت و آسایش کامل، برخوردار شد.
به گزارش سایت www.kpz-comp.com،  میزهای جدید شرکت کارپردازان کامپیوتر با بدنه فلزی سبک و محکم، راحتی و آسایش کافی را برای کاربران، فراهم می‌کند.
دو عدد فن قوی، روی این میز نوت‌بوک، تعبیه شده است که از خارج، نوت‌بوک شما را خنک می‌کنند و باعث جلوگیری از صدمات ناشی از حرارت بالا به باتری و مادربورد و سایر اجزای دستگاه می‌شوند.به علت ضعیف بودن صدای اسپیکرهای داخلی نوت‌بوک، دیدن فایل‌های تصویری فیلم یا گوش دادن به فایل‌های صوتی موسیقی یا اخبار، با مشکل همراه است. برای رفع این نقص، دو بلندگوی استریو قوی 1/2 واتی در داخل این میز تعبیه شده که صدای کافی و صاف را تامین می‌کنند.وجود یک پنل روی میز، طراحی دقیق و حساب شده آن را تکمیل کرده به طوری که می‌توان با فشردن کلیدهای مربوطه، صدای اسپیکرها را زیاد یا کم یا فن‌ها را، روشن و خاموش کرد.
علاوه بر تمامی این مزایا، می‌توان از میزهای شرکت کارپردازان کامپیوتر برای شنیدن صدای سایر تجهیزات دیجیتالی چون MP3 Player و یا DVD Player و ipad استفاده کرد. فقط کافی است این وسایل را توسط کابل مربوطه، به اسپیکرهای میز مورد متصل کرد و میزان صدای دلخواه را، با استفاده از کلیدهای موجود روی پنل میز تنظیم کرد.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :