آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 50906
تاریخ انتشار : 8 اردیبهشت 1393 12:35
تعداد بازدید : 797

معرفی خدمات جدید کیوسک های پرداخت نوین

در گردهمایی بانک اقتصاد نوین با «شعار عزمی نوین با هم افزایی اقتصاد نوین» که در هتل المپیک تهران برگزار شد، نقش هم افزای شرکت پرداخت نوین در گروه اقتصاد نوین تشریح شد.

روابط عمومی شرکت پرداخت نوین - در این گردهمایی میردامادی مدیرعامل شرکت پرداخت نوین به بیان فعالیت های این شرکت و نقش تعاملی و هم افزای آن در گروه اقتصاد نوین پرداخت و تاثیرات متقابل شرکت و بانک در ایجاد ارزش افزوده و آیندۀ بازار پرداخت الکترونیکی را مورد بررسی قرار داد. در ادامه مدیرعامل پرداخت نوین با یادآوری مجدد اهداف تاسیس این شرکت و تغییر رویکردهای استراتژیک، به تشریح عملکرد شرکت در حوزه محصولات پایه شرکت شامل POS، ATM، KIOSK، CARDS و IPG (درگاه پرداخت اینترنتی) و سایر خدمات مورد ارایه پرداخت. 
پرداخت offline، خدمات ارزش افزوده، پرداخت همراه و امنیت، از دیگر مواردی بود که وی در حوزه خدمات، آن ها را مورد توجه قرار داد. 
میردامادی، همسویی در استراتژی و نگاه واحد به منافع در عین همگامی در تثبیت و گسترش بازار (همیاری شعب) و اشتراک در عملیات اعم از زیرساخت و امنیت را زمینه ساز تعامل و هم افزایی بیشتر این شرکت با بانک اقتصاد نوین دانست.  در این مراسم همچنین سرویس های جدید کیوسک های پرداخت نوین توسط مسوولان فنی و مدیر این واحد به مخاطبان معرفی شد.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :