آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 50902
تاریخ انتشار : 8 اردیبهشت 1393 12:30
تعداد بازدید : 757

بانک آینده جهت یاب بانکی ارایه کرد

سامانه تلفن همراه «جهت یاب آینده» با تمرکز بر یافتن نزدیک ترین شعبه بانک آینده بدون نیاز به اینترنت و تنها با بهره گیری از سیستم «GPS» به عنوان محصولی جدید از معاونت بانکداری الکترونیکی این بانک معرفی شد.

روابط عمومی بانک آینده - این سامانه قابلیت نصب روی تمامی گوشی ها و تبلت های اندرویدی و ios را دارا بوده و شامل سه بخش اصلی است: بخش نخست؛ جست وجوی اطراف: در این بخش، موقعیت فعلی کاربر در مرکز یک رادار وجود دارد و می تواند با تعیین فاصله و متراژ، اقدام به جست وجوی نزدیک ترین شعب کند. هم چنین، به دلیل خاصیت راداری، می توان شعب را در تمامی جهات مکان فعلی مشاهده کرده و با اشاره به نام شعبه، از نشانی و میزان فاصله مستقیم از موقعیت فعلی، مطلع شد. 
بخش دوم؛ جست وجوی جهتی: در این بخش، کاربران با نگه داشتن تلفن همراه و یا تبلت، به سوی یک جهت خاص و با تعیین شعاع مورد نظر، فهرستی از شعبی را که در آن جهت وجود دارند، مشاهده خواهد کرد. 
بخش سوم؛ کاربران می توانند با تعیین شهر مورد نظر و نیز منطقه مورد نظر خود، اقدام به یافتن شعب بانک آینده در آن منطقه و شهر کنند. 
در نهایت یک آرشیو از تصاویر شعب بانک آینده، به همراه اطلاعاتی هم چون نشانی و تلفن شعبه را می توان در این نرم افزار مشاهده کرد.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :