آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 5090
تاریخ انتشار : 26 دی 1390 1:32
تعداد بازدید : 553

دو محصول تازه GFI در بازار

شرکت تجارت امن، دو محصول جدید شرکت GFI را با نام WebMonitor و MailArchiver به بازار ایران عرضه کرد.

فناوران- محصول GFI WebMonitor یک ابزار قوی کنترل، فیلترینگ و امنیت وب است که از طریق فراهم کردن امکان کنترل و نظارت بر دسترسی اینترنت کارکنان به طور بلادرنگ برای مدیران شبکه، به افزایش بازدهی کارکنان سازمان کمک می‌کند. این امر تضمین می‌کند که وبگردي‌هاي کارکنان در راستای نیازهای کاری باشد و هر گونه فایل دانلودی عاری از ویروس و بدافزارهای دیگر است.
نسخه جدید این ابزار با افزودن چند قابلیت دیگر ارتقا یافته است، از جمله اینکه امکان تعیین خط‌مشی‌های مدیریت پهنای باند بر اساس مدت زمانی که صرف مرور انواع خاصی از سایت‌ها می‌شود (برای مثال، محدود کردن مرور سایت‌های خبری یا ورزشی به یک ساعت در هفته برای هر کاربر) یا پهنای باندقابل استفاده (محدود کردن هر کاربر به استفاده از 100 مگابایت از دانلودهای یوتیوب در هر هفته) را برای مدیران فراهم می‌کند.
 این نسخه همچنین از حافظه پراکسی ارتقا یافته برای بهبود کارایی و کاهش مصرف پهنای باند، اسکن HTTPS برای پالایش و نظارت پیشرفته بر صفحات وب، دسترسی تعاملی بهبودیافته و ارایه گزارش‌های کامل از کنترل فعالیت کاربران مانند قابلیت‌ مشاهده اطلاعات به صورت سلسله مراتبی از کل به جز برخوردار است.
محمد مبصری، مدیرعامل شرکت تجارت امن می‌گوید: GFI WebMonitor وGFI MailArchiver از بهترین محصولات موجود در زمینه مدیریت و امنیت وب و ایمیل هستند. با توجه به رشد روزافزون استفاده از ایمیل‌، نیاز مبرمی به GFI MailArchiver وجود دارد  از طرف دیگر GFI WebMonitor نرم‌افزار بسیار خوبی برای کنترل و امنیت وب به حساب می‌آید که این روزها برای هر کسب و کاري ضروری است.
 GFI MailArchiver تنها راه‌حل ارایه شده برای رفع مشکلات مدیریت ذخیره‌سازی و نگهداری ایمیل‌ها در سرور Exchange است. این نرم‌افزار با بیش از 10 هزار مشتری، به مدیران شبکه کمک می‌کند آرشیوی از همه مکاتبات الکترونیکی شرکت را نگهداری کنند، فشار روی سرور Exchange را به طور قابل توجهی کاهش دهند، وابستگی شرکت به فایل‌های PST را مدیریت کرده و کاهش دهند و از تعداد فزاینده‌ای از مقررات مربوط به مطابقت، آشکارسازی و قوانین دیگر نیز پیروی کنند.
برایان آزوپاردی، مدیر تولید Software GFI می‌گوید: MailArchiver مشکل ذخیره‌سازی که از طریق Exchange 2010 تشدید می‌شود را برطرف می‌کند، و به سادگی کشیدن و انداختن یک ایمیل در Outlook، نسخه پشتیبان ایمیل را ایجاد می‌کند.
 سازمان‌ها با ارتقای سرور خود ازExchange 2003/2007 به Exchange 2010 از ویژگی‌های جدید Exchange بهره‌مند می‌شوند، اما قابلیت SIS (ذخیره‌سازی تک موردی) را از دست می‌دهند؛ بدین معنا که هزینه‌های ذخیره‌سازی آنها به طور قابل توجهی افزایش خواهد یافت. کاربران با استفاده از MailArchiver 2010 قابلیت SIS را به Exchange بازمی‌گردانند كه نیاز به ذخیره‌سازی‌هاي پرهزینه را مرتفع مي‌كنند و همزمان مشکلات PST خود را نیز برطرف می‌کنند.
نصب و مدیریت MailArchiver آسان است و با قیمتی مناسب عرضه می‌شود. نسخه جدید GFI MailArchiver چند قابلیت جدید را ارایه می‌دهد که سهولت در استفاده را افزایش داده و مبتنی بر واسط کاربری
 تحت وب است.
جان اسپور، مدیر عرضه Software GFI در خاورمیانه و آفریقا، ضمن توضیح درباره عرضه GFI WebMonitor و GFI MailArchiver می‌گوید: این دو محصولِ پرافتخار، به شرکت‌ها امکان می‌دهند که به طور کارآمدتر فعالیت کنند و بازدهی سازمان را افزایش دهند. از طرف دیگر، این محصولات جدید فرصت بسیار خوبی را برای عرضه‌کننده‌های محصولات فناوری اطلاعات فراهم می‌کنند تا از بازار در حال رشد و سریع کنترل وب و بایگانی ایمیل در منطقه بهره‌برداری کنند.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :