آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 50887
تاریخ انتشار : 8 اردیبهشت 1393 12:1
تعداد بازدید : 1018

عرضه رایگان نرم افزار حسابداری «پارمیس همراه»

شرکت فناوری اطلاعات پارمیس به مناسبت نامگذاری سال 93 به نام سال فرهنگ و اقتصاد و در جهت به کارگیری و تسریع در رشد فرهنگ مدیریت مالی و اقتصادی میان افراد و خانواده ها نرم افزار حسابداری «پارمیس همراه» را به صورت رایگان ارائه کرد.

فناوران- نرم افزار حسابداری «پارمیس همراه» از سری محصولات موبایل شرکت فناوری اطلاعات پارمیس است و به گونه ای طراحی شده که علاوه بر سادگی، استانداردهای حسابداری نیز در آن لحاظ شده است. 
مدیریت حساب های بانکی، صندوق ها، هزینه ها، بدهی ها، طلب ها، مدیریت هزینه ها و درآمدهای هر یک از اعضای خانواده به تفکیک و ارائه گزارش های متنوع، بخشی از امکانات حسابداری پارمیس همراه است. 
در نرم افزار حسابداری اندرويدي پارمیس همه موارد لازم برای دراختيار داشتن يک برنامه حسابداري کوچک و درعين حال کامل، پيش بيني شده و گزارش ها به صورت نمودار و هم به صورت فهرست وار و با نمايش جزیيات در قسمت پرداخت ها و دريافت ها قابل مشاهده خواهد بود. علاوه بر این، امکان مديريت چک ها و اسناد پرداختي نيز در نرم افزار موبایل رایگان پارمیس گنجانده شده است. از ديگر گزينه هايي که در نرم افزار حسابداری پارمیس وجود دارد، قابليت پشتيبان گيري و بازيابي اطلاعات، تخصيص رمز عبور براي ورود به برنامه، پشتيباني و مرکز پيام و ويرايش مشخصات کاربري است. 
پارمیس همراه قابل نصب بر گوشی های اندروید بوده و از طرف شرکت فناوری اطلاعات پارمیس به صورت رایگان عرضه شده است. 
بر اساس این گزارش، نسخه iOS پارمیس همراه نیز در حال طراحی است و بزودی عرضه خواهد شد.
نرم افزار حسابداری پارمیس همراه را می توانید از سایت http://parmisit.com به رایگان دریافت کنید.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :