آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 50880
تاریخ انتشار : 8 اردیبهشت 1393 11:51
تعداد بازدید : 755

وعده جدید وزیر ارتباطات به کاربران

وضع اینترنت پایان سال ۹۴ بهبود می یابد

درحالی که همین چند هفته پیش و در جریان مراسمی در شرکت ارتباطات زیرساخت وزیر ارتباطات تاکید کرده بود برای تامین زیرساخت های مناسب برای دسترسی به اینترنت با کیفیت خوب کاربران باید ۱۸ ماه صبر کنند اما این بار محمود واعظی در صفحه شبکه اجتماعی خود وعده پایان سال ۹۴ را داده است.

فناوران- محمود واعظی در این زمینه در صفحه خود در شبکه اجتماعی نوشت: «از شروع دولت تدبیر و امید، وزارت ارتباطات پروژه هایی را برای توسعه زیرساخت اینترنت کشور تعریف کرده است که از امسال شروع شد و اتمام آن دو سال طول خواهد کشید. امیدوارم که با پیشرفت این پروژه ها به تدریج گشایشی در افزایش پهنای باند رخ خواهد داد. 
شایان ذکر است برخی از دانشجویان فکر می کردند که با زیرساخت موجود می توان سرعت اینترنت را بالا برد و پهنای باند را افزایش داد. برای روشن شدن موضوع، زیرساخت اینترنتی موجود در کشور را به شبکه آبرسانی تشبیه کردم، برای آبرسانی بیشتر به خانه ها نیازمند افزایش مخازن آب و افزایش قطر لوله ها می باشیم. بنا داریم به تدریج گشایشهایی در وضعیت اینترنت به وجود آید، ولی انشاا... شرایط در پایان سال ۹۴ به وضع قابل قبول خواهد رسید. 


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :