آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 50876
تاریخ انتشار : 8 اردیبهشت 1393 11:37
تعداد بازدید : 503

موافقت با پالس 71/ 58ریال برای جبران همکدی

معاون رگولاتوری گفت : کمیسیون تنظیم مقررات با اصلاح مصوبه قبلی ۹۰۰ تومان آبونمان همکدی به علاوه حداقل ۱۵۰ پالس کارکرد با نرخ پالس 44/7ریال را با هر پالس ۵۸/۷۱ برای محاسبه قبوض سال های ۹۱ و ۹۲ جایگزین کرده است.
فارس- صادق عباسی شاهکوه در پاسخ به این سوال که چرا با گذشت دو سال، کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات تعرفه غیرقانونی ۵۸/۷۱ ریال به ازای هر پالس را برای سال های ۹۱ و ۹۲ قانونی اعلام کرده، اظهار داشت: کمیسیون با این کار مصوبه قبلی را اصلاح کرده است. 
معاون بررسی های فنی و صدور پروانه سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی گفت: طبق مصوبه قبلی کمیسیون که در ابتدای دولت یازدهم دستور توقف آن صادر شد، آبونمان هم کدی ۹۰۰ تومان تعیین شده بود و برای قبوض کم کارکرد معادل ۱۵۰ پالس در قبض منظور می شد. 
وی ادامه داد: به این ترتیب حداقل قبض یک تلفن که حتی استفاده ای از آن نمی شد، ۱۶۰۰ تومان بود و مبلغ آبونمان نیز برای همه از جمله یک شهرنشین یا روستایی یکسان در نظر گرفته شده بود. عباسی شاهکوه تصریح کرد: بنابراین هدف کمیسیون تنظیم مقررات، اصلاح مصوبه قبلی بوده است که با این بازنگری آبونمان به صورت پلکانی تعیین و حداقل ۱۵۰ پالس حذف شد.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :