آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 50800
تاریخ انتشار : 7 اردیبهشت 1393 11:38
تعداد بازدید : 534

گوگل اعتراف کرد: همه ایمیل هاخوانده می شود

شرکت گوگل شرایط و قوانین مربوط به حفظ حریم خصوصی کاربران خود را به روز کرد تا با این اتفاق اجازه داشته باشید کمی بیشتر به اطلاعات شخصی شما دسترسی داشته باشد.
ایتنا- بر خلاف مباحثه ها و جدل های صورت گرفته در این زمینه، گوگل تاکنون هیچ تغییری در قوانین مربوط به حفظ و نگهداری از اطلاعات شخصی کاربران ایجاد نکرده بود. اما نگرانی به وجود آمده این است که شرکت گوگل با وضع قوانین جدید هم اکنون می تواند پست های الکترونیکی کاربران را بخواند و آنها را با اهداف مختلف اسکن کند. 
این شرکت اینترنتی در بخش مربوط به توضیح قوانین و مقررات حریم شخصی کاربران اعلام کرد که مشترکان آن موافقند تمام اطلاعات شخصی شان که از طریق سرویس های گوگل دریافت یا به اشتراک گذاشته می شود، در اختیار این شرکت قرار گیرد. 
این نخستین باری است که از نوامبر گذشته تاکنون بخش یاد شده در شرکت گوگل به روز می شود و در آن به طور صریح گفته شده است که این شرکت بزرگ اینترنتی اجازه دارد ایمیل های کاربران خود را بخواند. 
در این بخش گفته شده است: زمانی که وارد حساب کاربری خود می شوید و از طریق سرویس های مختلف گوگل محتوای مورد نظر خود را ذخیره، ارسال یا دریافت می کنید، شما برای گوگل و شرکای آن یک مجوز جهانی صادر می کنید تا از اطلاعات شما استفاده کند، آن را ویرایش کند، با آن کارهای مورد نظر خود را انجام دهد و آن را در سرویس های خود مورد استفاده قرار 
دهد.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :