آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 50796
تاریخ انتشار : 7 اردیبهشت 1393 11:33
تعداد بازدید : 505

بانک ملی به بدهکاران دو هفته مهلت داد

بانک ملی در اخطاری کتبی به بدهکاران خود، مهلت دو هفته ای برای بازپرداخت بدهی داد.
روابط عمومی بانک ملی- این بانک طی اخطار کتبی به بدهکاران عمده خود از آن ها خواست ظرف دو هفته آینده با مراجعه به اداره کل پیگیری و وصول مطالبات بانک نسبت به مشخص کردن نحوه پرداخت بدهی خود اقدام کنند. 
در نامه بانک ملی به شرکت های بدهکار تاکید شده است باوجود فرصت های داده شده در چارچوب مجوز های قانونی مواد ۲۸ و ۲۹ قانون بودجه و پیگیری های انجام شده متاسفانه بدهکاران اقدام لازم برای پرداخت بدهی به عمل نیاورده اند و با توجه به استفاده از تسهیلات با نرخ پایین و عدم تمکین به تعهدات قراردادی منابع بانک را کماکان، به دور از اخلاق حرفه ای، در اختیار داشته و از بازگرداندن آن به چرخه اقتصادی خودداری می کنند. 
در نامه بانک ملی آمده است با توجه به ابلاغ سیاست های اقتصاد مقاومتی و نقش موثر احیای منابع مسلوب بانکی در اقتصاد و رونق تولید، اشتغال در موقعیت کنونی، بر بدهکاران بانکی فرض است تا منابع بانک را بیش از این در اختیار نگرفته و به صندوق بانک مسترد دارند. 
در اخطار بانک ملی تاکید شده است در صورتی که بدهکاران برای مشخص کردن ترتیب پرداخت بدهی اقدام جدی نکنند، بانک ملی از همه ابزارهای قانونی جهت وصول مطالبات خود بهره خواهد گرفت. 


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :