آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 50775
تاریخ انتشار : 7 اردیبهشت 1393 10:38
تعداد بازدید : 592

فراخوان زیرساخت برای حمایت از شرکت های خصوصی

دبیر کارگروه شبکه های ارتباطی و مخابراتی گفت: تشکیل کارگروه شبکه های ارتباطی و مخابراتی موجب شناسایی توانمندهای شرکتهای فعال در زمینه زیرساختهای ارتباطی است.
فناوران- مهدی خدایی گفت: ایجاد کارگروه شبکه های ارتباطی و مخابراتی نسبت به کارگروه سال گذشته شرکت ارتباطات زیرساخت، یک قدم رو به رشد است؛ چرا که به ما امکان می دهد حداقل سالی یکبار شرکتهایی را که در راستای فعالیت های ارتباطی و مخابراتی فعالیت می کنند؛ شناسایی کرده و ارزیابی کنیم.
وی با بیان اینکه در روزهای اخیر میزان گرایش و ثبت نام برای حضور در جشنواره گسترش یافته افزود: خوشبختانه سهم کارگروه شبکه های مخابراتی و ارتباطی بیشتر از سایر کارگروه ها بوده است.
مدیر کل روابط عمومی شرکت ارتباطات زیرساخت ادامه داد: با توجه به اینکه موضوع کارگروه شرکت ارتباطات زیرساخت نسبت به سال گذشته تغییر ماهیت پیدا کرد؛ این موضوع تلاش و پیگیری بیشتری را می طلبید که با برگزاری چندین جلسه و صدور احکام اعضا، فعالیت این کارگروه به صورت رسمی آغاز شد.
وی از تشکیل کمیته اطلاع رسانی در این کارگروه خبر داد و گفت: شناسایی شرکت های فعال در این زمینه از طریق مکاتبه با 600 شرکت مرتبط به خوبی انجام شده است. همچنین از نمایندگی های استانی شرکت ارتباطات زیرساخت نیز خواسته شده تا با نصب پوستر جشنواره در شناسایی شرکت های فعال استانی به ما یاری رسانند. 
وی با تاکید برسه محور توسعه و بهینه سازی شبکه، تولید و تجهیزات شبکه و همچنین نگهداری و پشتیبانی، ادامه داد: تهیه فرم های ارزیابی کارگروه، فرم اطلاعات شرکت کنندگان شامل شاخص و امتیازهای تدوین شده؛ فرم نتایج نهایی برگزیدگان و فرم ارزیابی کمیته های جانبی از جمله اقدامات این کارگروه 
است.
دبیر کارگروه شبکه های ارتباطی و مخابراتی اظهار کرد: ارزیابی ثبت نام کنندگان در دو مرحله انجام می شود؛ مرحله مقدماتی که از لحاظ شکلی و امتیازات خود ارزیابی است که ثبت نام کنندگان در اختیار کارگروه قرار می دهند و مرحله دوم تشکیل کمیته های جانبی است که بعد از تایید ثبت نام، مطالب ارسال شده در کمیته های فنی بررسی و نتایج ارزیابی ارایه می شود. در پایان این نتایج در جلسات داوری کارگروه سنجش و با انتخاب برگزیدگان جهت داوری به وزارتخانه اعلام می شود.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :