آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 50774
تاریخ انتشار : 7 اردیبهشت 1393 10:35
تعداد بازدید : 530

تشریح برنامه های پست برای سال جاری

در جلسه ای با حضور واعظی، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، گزارش فعالیت های سال 92 و کلیات برنامه سال های 94-93 شرکت پست تشریح شد.

فناوران- واعظی در این جلسه ضمن تاکید بر چابک سازی ساختار شرکت، استفاده بهینه از امکانات و ظرفیت های موجود و صرفه جویی در هزینه ها را در نیل به اهداف پیش رو بسیار اساسی برشمرد.
وی توجه ویژه به بحث آموزش کارکنان در سطوح مختلف را به عنوان یکی از ارکان تعالی سازمانی عنوان کرد و انجام آموزش های مهارت محور در جهت انجام فعالیت های جدید را ضروری خواند. طراحی و ایجاد خدمات نوین پستی دیگر مبحثی بود که وزیر ارتباطات در این جلسه به آن پرداخت. واعظی افزود: نیازهای جامعه رو به تغییر است و شبکه باید با شناسایی آنها به ایجاد سرویس های جدید، کارآمد و بازاریابی و فروش هدفمند بیاندیشد.وزیر ارتباطات در ادامه توجه به اطلاع رسانی فراگیر و همه جانبه سرویس های پستی را بسیار مهم دانست و اظهار داشت: نیاز امروز شبکه پستی اطلاع رسانی وسیع و ماندگار از سرویس های پستی است به نحوی که موجب شناخت هموطنان از خدمات این نهاد و استفاده بیشتر از آنها شود. وی سپس به نقش پست به عنوان درگاه ارایه خدمات و رابط امن بین دولت و مردم پرداخت و خاطرنشان کرد: سرعت و اعتماد دو مولفه اصلی در ارایه خدمات به شمار می رود و با تقویت این دو مولفه و سازماندهی و برنامه ریزی منسجم، پست می تواند نقش رابط بین تمامی سازمان ها و موسسات دولتی و مردم را به نحوی مطلوب ایفا کند.


نظر شما



نمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :